Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Przyciemnianie tylnych lamp w aucie

 

Przyciemnianie tylnych lamp w aucie

Folie ochronne i przyciemniające PPF

 

 

przyciemnianie tylnych lamp w aucie Protoplastą oferowanych przez nas folii do przyciemniania lamp tylnych i przednich jest bezbarwna folia ochronna typu PPF. W wersjach barwiony poliuretan zabarwiony jest w różnym stopniu, co determinuje jak mocno dana folia przyciemni lampy.

 

Najczęściej folia jest dostępna z rolki o szerokości 61 cm. Co najważniejsze, stosując tego typu produkt możemy zarazem zabezpieczyć lampy przed piaskowaniem, rysowaniem, obiciami, a jednocześnie nadają im niepowtarzalny "zadymiony" wygląd.

 

Folie PPF do ochrony
i przyciemniania lamp

Folia PPF do przyciemniania lamp ma około 150 mikronów grubości posiada właściwości samo regeneracji. Dzięki temu rysy powstałe na powierzchni folii zabliźniają się pod wpływem wyższej temperatury. Produkt oferowany przez nas posiada również właściwości hydrofobowe, dzięki którym zdecydowanie łatwiej utrzymamy lampy w czystości i łatwiej usuniemy zanieczyszczenia jak, np. po owadach.

 

Przyciemniając lampy folią trzeba mieć na uwadze, że ich skuteczność działania będzie niższa niż w przypadku lamp nieprzyciemnionych lub pokrytych bezbarwną folią ochronną. Oferowane przez nas folie ochronne do przyciemniania lamp posiadają 5 lat gwarancji producenta.

 

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.