Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Skuteczna ochrona lakieru auta

Skuteczna ochrona lakieru auta

Zabezpieczenie lakieru samochodowego

 

skuteczna ochrona lakieru samochodowegoKażdy z nas, kupując lub zmieniając samochód, stara się zadbać o niego jak nalepiej. W zależności od posiadanych środków finansowych dobieramy różne warianty spośród możlwych, na zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wśród najbardziej popularnych metod ochrony lakieru auta należy wymienić:
- powłoki ceramiczno-kwarcowe,
- powłoki molibdenowe,
- folie PPF,
- powłoki woskowe.

W zależności od wykonawcy i rodzaju lakieru oraz środków finansowych można dobierać to, co dla nas najkorzystniejsze, czyli stosunek jakości do ceny.

Nasz serwis specjalizuje się w profesjonalnym zabezpieczeniu lakieru samochodów foliami PPF. Dobieramy je odpowiednio do samochodu, po wcześniejszej rozmowie z klientem. Zabezpieczenie lakieru jest przeprowadzane w naszym oddziale w Rzeszowie i w Soninie po umyciu samochodu i przeprowadzeniu inspekcji powłoki lakierniczej.


Dobieramy folie tak, aby w danym modelu stworzyć największe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Oklejanie całego samochodu lub poszczegolnych części karoserii daje również imponujące rezultaty. Większość naszych klientów, którzy oklejali dany element karoserii, np. maskę lub wnęki klamek powraca do nas na komleksowe zabezpieczenie - oklejanie samochodu.

Folie PPF LLumar, na których pracujemy są produktem wysokiej jakości. Posiadają właściwości samoregenercji, są niewidoczne po aplikacji na lakierze, maja świetne właściwości hydrofobowe i umożliwiają na jeszcze sprawniejsze usuwanie brudu, zabrudzeń powstałych w trakcie jazdy zwłaszcza z większą prędkością na autostradzie.

 

 Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow


Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.