Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Rzeszów/Zabezpieczenie lakieru samochodu Rzeszów
zabezpieczenie lakieru samochodu rzeszów

Zabezpieczenie lakieru samochodu

 

Porysowany lakier samochodu to częsty problem kierowców. Niestety, lakier łatwo zarysować jeżdżąc nawet po miejskich ulicach. Dlatego kierowcy poszukują sposobów jak zabezpieczyć lakier, by był trwalszy i odporniejszy na uszkodzenia, co przekłada się na ograniczenie wydatków, ale też poprawę wyglądu samochodu.

 

Jedną z metod ochrony lakieru jest nałożenie powłoki ceramicznej. Powłoka ceramiczna zwiększa odporność lakieru na zarysowania, a także ogranicza przywieranie do niego brudu. Powłoka ceramiczna reaguje z lakierem tworząc ochronną warstwę. Wpływa znacząco na wygląd auta, pogłębia jego kolor, nadaje mu połysku, chroni przed promieniami uv i czynnikami atmosferycznymi.

 

Innym sposobem na zachowanie nienaruszonego lakieru jest bezbarwna folia do ochrony lakieru. Można nałożyć ją na całe auto, na każdy, nawet drobny element, jak np. lusterka, błotnik, maska przednia lub jej fragment, zderzak przedni, klamki, progi samochodowe, słupki przednie, nadszybie. Folia ochronna na auto zabezpiecza je przed uszkodzeniami podczas jazdy i mycia, chroni przed promieniami słonecznymi, matowieniem, ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości. Chroni delikatne elementy przed uszkodzeniem, a cały pojazd przed wszelkimi uszkodzeniami pochodzącymi z otoczenia. Folie ochronne na lakier w tym folia PPF mają też możliwość samoregeneracji drobnych uszkodzeń pod wpływem ciepła, co dodatkowo podnosi ich trwałość. Służą pełnej, skutecznej ochronie całego pojazdu.

 

Z pewnością założenie folii ochronnej na samochód przynosi wymierne korzyści finansowe. Przede wszystkim nie trzeba ciągle poprawiać lakieru, a mycie samochodu jest łatwe, szybkie – a lakier wciąż pozostaje nienaruszony.

 

Zabezpieczenie lakieru samochodu Rzeszów

W zależności od tego jaki posiadamy samochód i jaką powierzchnię chcemy pokryć folią ochronną oraz jakiego producenta folii wybierzemy, trzeba liczyć się z wydatkiem kilku tysięcy złotych. Jeśli szukasz profesjonalnego produktu to folie Llumar będą najlepszym wyborem.

 

Folia ochronna na samochód może być montowana na różnych częściach pojazdu, równieżna pojedyncze elementy, na przykład na same lusterka, czy elementy które są najbardziej narażone na uszkodzenia. Niezaleznie od tego czy zabezpieczamy pojedyncze części samochodu, czy cały pojazd, najlepiej jest zabezpieczać folią samochody nowe, jeszcze przed wyjazdem na ulicę. Zainwestuj w profesjonalne folie samochodowe Llumar i zastosuj dodatkowe zabezpieczenie lakieru auta wysokiej jakości materiałami.

 

Zabezpieczenie lakieru samochodu folią ochronną to obecnie najskuteczniejszy sposób na utrzymanie lakieru w dobrym stanie przez długi czas. Folia na lakier chroniąc przed drobnymi uszkodzenia, pozwala na komfortową jazdę w różnych warunkach atmosferycznych.

folia przyciemniająca rzeszów

 
Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

Zobacz także:
> FOLIA PPF > FOLIE ARCHITEKTONICZNE > FOLIA NEUTRALNA