Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  O nas

Poznaj Firmę PWJ - Przedstawiciela na Polskę Folii LLumar  

 pwj dystrybutor folii ochronnej przeciwslonecznej rzeszow

 

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dystrybucją folii okiennych i samochodowych marki LLumar i Bray. Z roku na rok, by wyjść naprzeciw naszym klientom i sprostać ich oczekiwaniom stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas usług i produktów jakimi są folie przeciwsloneczne na okna, folie samochodowe w tym folie do przyciemniania szyb samochodowych, folie do ochrony lakieru auta i detali samochodowych, folie do ochrony szyby przedniej przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Ponad 15 letnie doświadczenie jakie zdobylismy zajmując się montażem i instalacją folii pozwoliło nam zgromadzić niezbędny zasób wiedzy tak niezbędnej w doborze odpowiedniego produktu dla naszych klientów. Idąc stale w kierunku innowacyjnych produktów (bo i one z roku na rok nieustannie się doskonalą) uczymy się nowych rzeczy i wprowadzamy nowe unikatowe produkty do swojej oferty jak np ostatnio - folia do ochrony szyby czołowej marki BRAY.


W gamie naszych produktów znajdują się zarówno folie przeciwsłoneczne, folie typu lustro weneckie jak również folie neutralne, czy folie lustrzane. Jest to gama produktów, których głównym zadaniem jest redukcja energii słonecznej w budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych oraz poprawa prywatności wewnątrz pomieszczeń. W oferowanych przez nas produktach znajdują się również folie do ochrony szyb przed rozbiciem czy folie antywłamaniowe doskonale spisujące się w wielu obiektach użyteczności publicznej oraz domach i mieszkaniach prywatnych.

Kolejnym rodajem produktów znajdujących się w naszej ofercie są folie do zabezpieczania i ochrony lakieru samochodowego przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi i aktami wandalizmu.

 

Jest to gama niezwykle innowacyjnych produktów folii samochodowych, które z roku na rok zyskują coraz większe grono klientów.

W naszej ofercie znajdują się również doskonałe i sprawdzone folie do przyciemniania szyb samochodowych, począwszy od serii niemetalizowanych przez metalizowane, folie ceramiczne i spektralno-selektywne. Folia do ochrony szyby czołowej w aucie, czy autobusie, to kolejny z dostępnych u nas produktów.

Wiele z naszych produktów znajdziesz u naszych Partnerów handlowych na terenie całej Polski z wielu usług jak montaż folii PPF, czy montaż folii przeciwsłonecznej na okna dostępne są również w naszej firmie. Poznaj Nas i Nasze produkty. Zadzwoń lub napisz w celu poznania oferty.

 

W naszej ofercie znajdują się również SZKOLENIA DLA PROFESJONALISTÓW I POCZĄTKUJĄCYCH z cyklu "WSZYSTKO O FOLIACH" na których dowiecie się jak dobierać folie dla klientów, jak poprawnie instalowac folie do ochrony lakieru, jak prawiłowo realizować przyciemnianie szyb samochodowych - rózne techniki montażu, folie do ochrony szyby przedniej oraz osobne szkolenie z zakresu - folie architektoniczne w tym folie przeciwsloneczne najwyższej jakości.

 

W naszej firmie poznacie również przydatne NARZĘDZIA do montażu i instalacj i folii. Doskonałe narzędzia do montażu folii, które nie tylko pomogą poprawnie przeprowadzać instalację folii ale również ułatwią i skrócą czas Waszej pracy, pomogą skorygować błędy i uniknąć niepotrzebnych kosztów jakim będzie zmarnowany niepotrzebnie materiał - folia oraz wydłużony niepotrzebnie WASZ czas pracy, a także uniknięcie niepotrzebnych reklamacji ze strony klientów. 

 

O marce

folie na okna llumar pwj

Folie okienne LLumar poprawiają
ochronę domów, firm,
a także samochodów na całym świecie.

O producencie

folie llumar pwj

LLumar jest wiodącym producentem
i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

folie ochronne llumar pwj

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie
wpływać na otoczenie wytwarzając produkty,
które poprawiają jakość życia i środowiska.