Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  O producencie

O producencie LLumar

Amerykańskie folie na okna i na lakier auta

Eastman Chemical Company jest światowym wiodącym producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości folii dla samochodów oraz budynków. Folie sprzedawane są pod marką LLumar® oraz kilkunastoma regionalnymi markami.

producent folii okiennych llumar


Firma Eastman jest dumna z tego, że posiada największą oraz najbardziej zintegrowaną sieć produkującą wysokiej jakości powlekane folie okienne na całym świecie.

Zawsze zapewniamy doskonałą jakość, projektując produkty - folie przeciwsłoneczne, folie dekoracyjne, folie ochronne i antywłamaniowe, folie do przyciemaniania szyb, folie do ochrony lakieru auta, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku.

 

Wysokiej jakości folie okienne

Współpracujemy z szeroką gamą najlepszych projektantów, producentów, a także klientów zajmujących się tworzeniem oraz poprawą jakości i wydajności szkła. Wykorzystujemy najszerszą w branży gamę technologii produkcji folii, które, aby zapewnić najwyższą jakość wytwarzane są w nowoczesnej technice czystych pomieszczeń.

 

Z ponad 55 letnim doświadczeniem w produkcji folii okiennych, firma Eastman jest zobowiązana do dokonywania ciągłych inwestycji w maszyny, technologie i szkolenia pracowników - wszystko po to, aby utrzymać się w światowej czołówce producentów folii okiennych.

Folie okienne LLumar produkowane są w USA. Nasze zdolności produkcyjne obejmują między innymi barwienie, napylanie, metalizowanie, kompleksowe powlekanie, laminowanie oraz wycinanie. Firma Eastman posiada certyfikat ISO 9001:2008. Numer certyfikatu: #FM 35957.

 

Folie okienne z certyfikatem bezpieczeństwa ISO

 

O marce

folie na okna llumar pwj

Folie okienne LLumar poprawiają
ochronę domów, firm,
a także samochodów na całym świecie.

O producencie

folie llumar pwj

LLumar jest wiodącym producentem
i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

folie ochronne llumar pwj

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie
wpływać na otoczenie wytwarzając produkty,
które poprawiają jakość życia i środowiska.