Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia lustrzana

Folia lustrzana

Folie przeciwsłoneczne z efektem lustra na okna

folia lustrzana

 

Folie lustrzane na okna

Folie przeciwsłoneczne z efektem lustra z gamy RHE o odcieniach RHE 20, RHE 35 i RHE 50. Każda folia przeciwsłoneczna na okno będzie tworzyć ładny efekt lustra, co pozwala zachować prywatność wewnątrz obiektu. Jednak głównym zadaniem jakie mają spełniać te folie przeciwsłoneczne jest redukcja energii słonecznej.

 

Mają one szerokie zastosowanie w biurowcach, zakładach produkcyjnych, halach produkcyjnych, świetlikach dachowych, urzędach i instytucjach publicznych.

 

Folia lustrzana RHE 20 spisuje się doskonale na duże przeszklenia w miejscach gdzie nadmierne nagrzewania jest uciążliwe tj. szklane dachy, świetliki dachowe czy mocno przeszklone ściany w budynkach.

 

Folia lustrzana RHE 20 redukuje 85% całkowitej energii słonecznej docierającej przez okno do pomieszczenia obniżając tym samym bardzo skutecznie temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Transmisja światła widzialnego po zainstalowaniu tej folii oscyluje w granicach 15%.

 

Folie lustrzane RHE 35 często znajduje zastosowanie w obiektach o mniejszym przeszkleniu borykających się z nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim przez szyby. Folia RHE 35 nie jest tak skutecznym produktem jak poprzedniczka jednak w dalszym ciągu jest bardzo skutecznym produktem w redukcji energii po zainstalowaniu na pakiecie szyb zespolonych podwójnych uzyskamy 76% redukcji całkowitej energii słonecznej przy transmisji światła widzialnego na poziomie 27%.

 

Folia lustro RHE 50 świetny produkt do lekkiego przyciemnienia szyb i redukcji energii bardzo często znajduje zastosowanie na oknach dachowych. Folia refleksyjna RHE 50 to najjaśniejszy wariant folii z gamy lustrzanych refleksyjnych produktów RHE. Bardzo jasna folia Folia refleksyjna RHE 50 to najjaśniejszy wariant folii z gamy lustrzanych refleksyjnych produktów RHE. Bardzo jasna folia przepuszczająca do pomieszczenia 40 % światła widzialnego redukuje przy tym 65% całkowitej energii słonecznej. Bardzo często stosowana w pomieszczeniach, które nie są mocno przeszklone a borykają się z nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim.

 

 Folia lustro

Przeciwsłoneczna folia z efektem lustra

folia lustrzana

 

 

 

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.