Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Doskonale wiemy, że naturalne zasoby Ziemi są ograniczone, zaś potrzeby konsumenta nie.
Naszym celem jest zmienianie świata na lepsze, poprzez poprawę życia, społeczeństwa oraz środowiska naturalnego.

producent folii okiennych llumar

Oznacza to bezpieczne produkowanie produktów w sposób, który minimalizuje użycie energii oraz naturalne zasoby. Na przykład, nasze folie architektoniczne dla budynków zwracają koszty emisji dwutlenku węgla po dwóch miesiącach od instalacji - oznacza to, że wykorzystane zasoby oraz emisja dwutlenku węgla przy ich produkcji, zostaną wyrównane po dwóch miesiącach dzięki temu, że po ich instalacji w budynku emisja dwutlenku węgla do atmosfery zostanie ograniczona. Tak czy inaczej - przez cały okres używania folii jest to ogromna ilość. Obecnie zapewniliśmy 14-letnią redukcję gazów cieplarnianych.

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (EPA) w 2013 przyznała firmie Eastman Chemical Company oznaczenie partnera roku ENERGY STAR do strategicznych rozwiązań i poprawy efektywności energetycznej. Jesteśmy dumni z tytułu, lecz zdajemy sobie sprawę, że mamy wiele do zrobienia.
Eastman jest czynnym członkiem programu LEADER Energy Save Energy utworzonego przez Amerykański Departament Oszczędzania Energii wraz z EPA oraz DOE. Program promuje korzyści z oszczędzania energii i wykorzystywania narzędzi ENERGY STAR i innych.

Dzięki tej współpracy firma Eastman poprawiła swoją wydajność energetyczną, a zaoszczędzone środki mogła wykorzystać na ochronę środowiska dla przyszłych pokoleń. Eastman jest jedyną firmą chemiczną, która została wyróżniona tytułem ENERGY STAR Parter więcej niż jeden raz - wygraliśmy w 2012 oraz 2013 roku.

W Eastman, zrównoważony rozwój jest rozumiany jako niekończąca się podróż do poprawy dzisiaj, jutro i dla wszystkich przyszłych pokoleń.


O marce

folie na okna llumar pwj

Folie okienne LLumar poprawiają
ochronę domów, firm,
a także samochodów na całym świecie.

O producencie

folie llumar pwj

LLumar jest wiodącym producentem
i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

folie ochronne llumar pwj

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie
wpływać na otoczenie wytwarzając produkty,
które poprawiają jakość życia i środowiska.