Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie typu lustro weneckie

Folie typu lustro weneckie

Folie z efektem lustra na okna

folie typu lustro weneckie

 

Folia typu lustro weneckie

Folia lustro weneckie VHE 14 i pochodna tej nazwy mylona często jest z foliami refleksyjnymi / lustrzanymi. Jednak ten produkt to jeszcze ciemniejsza folia przeciwsłoneczna z mocniejszym efektem lustra niż RHE 20.

 

folie typu lustro weneckie

 

Dodatkowo folia VHE 14 ta jest od strony wewnętrznej folią neutralną co powoduje iż efekt lustra zostaje po stronie zewnętrznej maksymalnie długo przy zmianie warunków oświetlenia.

 

Gwarancja na wszystkie nasze folia przeciwsłoneczne - produkty LLumar wynosi do 10 lat. Wszystkie z folii są produktami zewnętrznymi. Występuje w rolkach o rozmiarach 1,22 m 1,52 m 1,83 m.

 

Folia typu lustro weneckie VHE 14 znalazła zastosowanie np Centrum Handlowe B1 szklany dach. Folie przeciwsłoneczne z gamy RHE zostały zastosowane na oknach i przeszkleniach Centrum Handlowe Nowy Świat, Muzeum Ziemi Przemyskiej, IBS Stalowa Wola, MPWiK Rzeszów, Browar Leżajsk i wielu innych lokalizacji na terenie całej Polski.

 

Folia typu lustro weneckie VHE14 doskonale sprawdza się tam, gdzie uzyskanie maksymalnej prywatności jest priorytetem. Dzięki bardzo mocnemu efektowi lustra - odbicia po stronie zewnętrznej folii - uzyskujemy najwyższy stopień prywatności przy zastosowaniu folii okiennej, która jednoczenie dają nam możliwość widoczności na zewnątrz. Lustro weneckie folia posiada srebrny kolor po stronie zewnętrznej, a ciemnografitowy po stronie wewnętrznej okna. Folia lustro weneckie vhe14 najczęściej znajduje zastosowanie na bardzo dużych przeszkleniach - dachowych i fasadowych, dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi redukcji energii słonecznej na poziomie 91%. Jest to najlepsza folia przeciwsłoneczna spośród dostępnych na rynku.

 

Folia lustro weneckie doskonale spisuje się na oknach fasadowych, aluminiowych, drewnianych, PCV, drzwiach przesuwnych tarasowych. Może być stosowana na oknach energooszczędnych i dźwiękoszczelnych. Jest to 3 generacja folii przeciwsłonecznych, dzięki czemu montaż folii na oknach jest jeszcze łatwiejszy dla instalatorów.

 

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.