Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Matowy lakier samochodowy

 

Matowy lakier samochodowy

Matowa folia ochronna na lakier auta

 

niewidzialna wycieraczka foliaAplikacja folii ochronnej na aucie możemy zastosować folie ochronną bezbarwną, w różnych wariantach jeśli chodzi o własciwosci techniczne produktu. Mogą posiadać świetne własciwosci hydrofobowe, doskonały polysk, samoregeneracje, czy nawet do 12 lat gwaracji producenta. Do wyboru mamy folie w wersji: Standard, Platinun, Valor.

Stosując folie ochronne na aucie matowe - satynowe możemy osiągnąć efekt "zmrożenia" lakieru, bądź efekt lakieru matowego. Stosując folie ochronne matowe na każdym aucie i lakierze (metalizowany, niemetalizowany, matowy, perłowy), możemy osiągnąć tego typu efekt.

Folie matowe posiadają od 5 do 10 lat gwarancji na produkt pod warunkiem aplikacji folii ochronnej, a kredytowanej firmie przez producenta. Folia ochronna PPF matowa posiada około 180-200 mikronów grubosci, dzięki czemu chroni lakier przed obiciem, drobnymi otarciami, aktami wandalimu, czy piaskowaniem.

Zalety folii ochronnej na lakier

Samochód zabezpieczony folią ochronną łatwiej będzie utrzymać w czystości. Wszekie zabrudzenia z lakieru w trakcie mycia schodzą pod bieżącą wodą podczas standardowego procesu mycia. Folia ochronna w wersji standard to wyjściowy produkt z właściwiosciami samoregeneracji i 5 letnią gwarancją o grubości 180 mikronów.


Folia ochronna w wersji platinum posiada właściwosci samoregeneracji i hydrofobowe, 10 lat gwarancji i 190 mikronów grubości. Folia Valor posiada bardzo wysoki połysk, świetne właściwosci hydrofobowe, własciwości samoregeneracji, bardzo dużą odporność na zabrudzenia organiczne, 200 mikronów grubości, 12 lat gwarancji.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow


Firma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.