Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Jak działają folie ochronne na samochód?

 

Jak działają folie ochronne na samochód?

Skuteczność folii samochodowych

 

 

jak działają folie ochronne na samochód

Zapewne wiele osób przed podjęciem decyzji, czy warto zainwestować w bezbarwne folie ochronne, zastanawia się czy one w ogóle działają i czy ma to sens? Odpowiedz jest tylko jedna. Zdecydowanie ma to sens (a jak działają nasze folie PPF znajdziesz w filmiku poniżej) i nie tylko jedna osoba miała okazję się o tym przekonać.

 

Warto pamiętać, aby zainwestować w sprawdzone ugruntowane na rynku markowe folie ochronne jak np. LLumar. Dlaczego? Na rynku znajdziemy całą masę różnych folii do ochrony lakieru auta o różnej grubości, specyfice technicznej, wykonane z różnej jakości poliuretanu lub jego mieszanek a to bezpośrednio przekłada się na ich żywotność i skuteczność. Oferowane przez nas folie dostępne są na polskim rynku od 2009 roku. Co więcej folie marki LLumar znajdziecie na całym świecie, co świadczy o sile marki i produktów.

 

Czy folie do ochrony lakieru są skuteczne?

Odpowiedź na to pytanie udzielimy na przykładzie jednego z naszych klientów. BMW X5M zaraz po wyjechaniu z salonu w 2021 r. zostało w całości zabezpieczone matową folią ochronną PPF grubości 190 mikronów firmy LLumar. Klient na przestrzeni roku przejechał tym autem około 40 tys km.

 

W aucie powstała szkoda parkingowa na elementach karoserii:
- zderzak przedni,
- poszerzenie błotnika.

Jak wyglądała prezentowana szkoda prezentuje film poniżej:

Jak można zauważyć na powyższym filmie, dzięki zastosowanej folii ochronnej na aucie lakier został nienaruszony i wygląda jak w dniu odbioru auta z salonu. Na pierwszy rzut oka uszkodzenia auta wyglądały na poważne i wymagające wtórnego lakierowania. Folia zgodnie ze swoim założeniem spełniła funkcję ochronną i po jej demontażu okazało się, że nie było żadnego śladu zarysowania na lakierze. Dzięki zastosowanej folii, klient nie tylko uniknął lakierowania dwóch elementów, na których była uszkodzona folia, a całego samochodu. Gdyż lakierowanie samochodów matowych wymaga lakierowania wszystkich sąsiadujących elementów karoserii.

 

 

 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.