Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie przeciwsłoneczne blokujące światło

 

Folie przeciwsłoneczne blokujące światło

Folie zewnętrzne na okna

 

 

folia przeciwsłoneczna blokująca światło

Każda folia przeciwsłoneczna z oferowanych przez nas produktów posiada właściwości blokujące i ograniczające przenikanie światła do wewnątrz pomieszczeń.

 

Stopień przyciemnienia folii będzie tożsamy ze stopniem blokowania światła. Czym ciemniejsza jest folia, tym bardziej ograniczy i zablokuje światło wpadające przez okno.

Rodzaje folii zewnętrznych na okna

 

W gamie folii przeciwsłonecznych zewnętrznych LLumar można wyróżnić:

- folie VHE 14 - najciemniejsza folia blokująca najwyższą ilość światła (93%). Po stronie zewnętrznej folia ma bardzo mocno lustrzane odbicie, z kolei ma naturalną ciepłą barwę - lekko brązową. Jest bardzo często stosowana na świetliki dachowe, przeszklone dachy i szklane elewacje.

- folia RHE 20 - nieco jaśniejsza folia w stosunku do poprzedniego modelu. Blokuje 86% światła widzialnego, tworząc po stronie zewnętrznej efekt mocnego lustra, a po stronie wewnętrznej zimno-srebrną barwę. Jest stosowana na dużych przeszkleniach typu magazyny, hale magazynowe, pomieszczenia produkcyjne, czy mocno przeszklone powierzchnie biurowe.

- folie RHE 35 - jedna z najjaśniejszych w tej gamie folii przeciwsłonecznych. Blokuje 65% światła widzialnego, tworząc efekt lustra po stronie zewnętrznej. Po stronie wewnętrznej zaś ma zimno-srebrną barwę. Stosowana najczęściej na średniej wielkości przeszkleniach typu oranżerie, zimowe ogrody, okna w domach jednorodzinnych.

- folia RHE 50 - najjaśniejsza z gamy folii refleksyjnych. Blokuje 60% światła widzialnego. Tworzy lekki efekt lustra po stronie zewnętrznej. Ma lekko srebrną zimną barwę po stronie wewnętrznej. Produkt najczęściej stosowany na okna dachowe w domach, biurach zlokalizowanych na poddaszach, w mieszkaniach z poddaszem i w blokach.

- folia NHE 20 - folia przeciwsłoneczna neutralna, nietworząca efektu lustra. Blokuje 77% światła widzialnego. Ma grafitową barwę po stronie zewnętrznej, a brązowo-neutralną barwę po stronie wewnętrznej. Produkt bardzo często stosowany w domach i obiektach, gdzie właściciele nie życzą sobie mocnego efektu lustra po zastosowaniu.

- folia NHE 35 - folia przeciwsłoneczna jaśniejsza, z gamy folii neutralnych zewnętrznych. Blokuje 60% światła widzialnego. Nie tworzy mocnego efektu lustra, ma grafitową barwę i neutralny wygląd po stronie wewnętrznej. Jest najczęściej stosowana w budownictwie mieszkalnym jedno i wielorodzinnym oraz w budynkach z niewielką liczbą przeszkleń.

 

Folie okienne ograniczające przenikanie światła

Wszystkie z wymienionych produktów w bardzo dobry sposób rozpraszają światło wpadające przez okna do budynku. Z folii dekoracyjnych możemy wyróżnić również folie matową (mleczną), która również posiada wysokie właściwości rozpraszające światło i redukujące oślepianie przez promienie słoneczne.

 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow



Firma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.