Kontakt

   •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

   •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia okienna

Folia okienna

ochronna, przeciwłoneczna, antywłamaniowa, dekoracyjna, lustro weneckie

folia okienna

 

Folie okienne

Folie okienne LLumar to doskonałe rozwiązanie które sprawdzi się do:

 • - domu,
 • - mieszkania,
 • - biura,
 • - firmy produkcyjnej,
 • - budynków użyteczności publicznej,
 • - muzeum,
 • - biblioteki i czytelni,
 • - instytucji,
 • - urzędów,
 • - przychodni, klinik, gabinetów medycznych i zabiegowych,
 • - sali gimnastycznej, siłowni,
 • - supermarketów,
 • - hurtowni.

Nasze folie okienne dopasujesz do każdego okna. Nasze długoletnie doświadczenie w branży ponad 55 lat w produkcji folii okiennych dało nam ogromnę wiedze o produkcie i potrzebach klientów. Współpraca w projektantami i producentami odpowiedzialnymi za poprawę jakości szkła pozwoliła nam ukierunkować produkcję, dopasować odpowiednie jej barwienie, napylanie, metalizowanie, powlekanie, laminowanie i wycinanie. Dlatego własnie nasza oferta została w odpowiedni sposób przmyślana i dopasowana do klientów.

 

Obejmuje ona m.in nastepujące folie okienne:


1. Folie okienne przeciwsłoneczne

Są dostępne jako folie przeciwsłoneczne zewnętrzne i wewnętrzne. W zależności od rodzaju okna oraz budżetu klienta przeznaczonego na ten cel można dobrać folie bardzo wytrzymałe do zadań specjalnych jak i folie tańsze które można stosować w mniej uciążliwych miejscach. Potrafią regulować temperaturę w pomieszczeniu. W upalne dni chronią pomieszczenia przed słońcem obniżając temperaturę wnętrza o kilka stopni. Dzięki temu zaoszczędzisz na klimatyzacji. Stanowią doskonałe antidotum na upalne dni w pomieszczeniach które mają wyraźne skłonności do nadmiernego nagrzewania się. Zapobiegają odbarwianiu się przedmiotów od słońca. Dodatkowo w okresie zimowym poprawiają współczynnik przenikania ciepła.

 

2. Folie okienne ochronne

Folie okienne ochronne to idealne rozwiązanie stosowane do odświeżenia i poprawy i zabezpieczenia wyglądu okien, przeszkleń i witryn w sklepach, lokalach handlowych oraz w domach do zabezpieczenia lakobeli, luster, drzwi przeszklonych w szafie. Głównym ich celem jest zabezpieczenie okna w ramie na wypadek rozbicia, uszkodzenia. Pełnią funkcję ochronną przed okaleczeniem i uszkodzeniem osób, rzeczy znajdujących się w pobliżu. Zatrzymują pęknięte kawałki szkła w ramie. Dzięki temu małe kawałki nie wyrządzą nikomu krzywdy. Są określane jako folie bezpieczne. Nadają się do zastosowania na każdej szybie.

 

 

3. Folie okienne dekoracyjne

Folie okienne dekoracyjne odnajdują się zarówno w domach i mieszkaniach oraz firmach i urzędach. Są najczęściej wykorzystywane do łazienek na okna i drzwi w kabinie prysznicowej oraz do odświeżenia i zmiany wyglądu pomieszczeń. W firmach i instytucjach w zależności od dobranego koloru i wnętrza potrafią ograniczyć widok. Instaluje się je na przeszkleniach klatek schodowych, salach konferencyjnych, punktach obsługi klientów. Są dostępne jako okienne folie dekoracyjne: - matowe - mleczne i brązowe, - teksturowe - szczotkowany kryształ, mrożone szkło, popękane szkło, satynowy kryształ, - z wzorami - kwadraty, cienkie linie poziome, paski poziome, szerokie paski poziome, - gradientowe - żaluzje, mini kropki, trawa, papier ryżowy, - kolorowe - żółte, czarne, zielone, czerwone, niebieskie Doskonale potrafią ograniczać widoczność z zewnątrz nie ograniczając światła. Pomagają w zmianie aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia .

 

4. Folie okienne antywłamaniowe

To folie, które stosowane są zarówno w domach jak i sklepach. Posiadają stosowane i wymagane certyfikaty antywłamaniowe. Ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa osób i mienia. Utrudniają wejście do środka pomieszczenia przez okno. Zabezpieczają szybę w ramie przed wszelkimi atakami wandalizmu i włamywaczami którzy próbują dostać się do środka. Są to niezwykle skuteczne folie antywłamaniowe które przechodziły odpowiednie testy wytrzymałościowe. Są ona uwzględniane przez firmy ubezpieczeniowe jako element zabezpieczenia antywłamaniowego.

 

5. Folie okienne - typu lustro weneckie

To odmiana folii przeciwsłonecznych które posiadają dodatkowe właściwości ograniczenia i izolowania widoczności z zewnątrz bez jej utraty ze strony pomieszczenia w którym się znajdujemy. Folie typu lustro weneckie mają bardzo wszechstronne zastosowanie i są coraz częściej wybierane przez wielu klientów. Zasada ich działania sprowadza się do odbicia części światła.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej co potrafi folia okienna zadzwoń do nas? Powiedz co zamierzasz uzyskać a my podpowiemy, który produkt należy wybrać. Nasi instalatorzy fachowym okiem po przeprowadzeniu pomiarów i zrobieniu wywiadu doradzą najlepsze rozwiązanie na Twoje okna.


folia okienna 

 

 

 

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.