Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona przeciwwłamaniowa

Folie antywłamaniowe

Zabezpieczenie okna przed rozbiciem

 

folie antywlamaniowe

 

Folie ochronne, antywłamaniowe

W życiu codziennym spotykamy się z wieloma sytuacjami, które mogą powodować niebezpieczeństwo. Aby zmniejszyć ryzyko skaleczenia rozbitą szybą warto pomysleć o oklejeniu jej folią ochronną - zabezpieczenie okna folią.

Oklejona szyba uzyska w ten sposób bardzo dobrą ochronę. Po jej rozbiciu pozostanie ona nadal w ramie okiennej i nie spowoduje zagrożenia wobec osób znajdujących się w pobliżu. Montaż folii ochronnej antywłamaniowej może odbywać się zarówno z zewnątrz jak i od wewnętrznej strony okna. Nie ma to większego znaczenia dla osiągnięcia efektu jakim jest jej zabezpieczenie.

Żyjemy w niebezpiecznym świecie. Przestępczość, wandalizm, klęski naturalne, czy codzienne wypadki są sporym problemem dla właścicieli i zarządców komercyjnych czy publicznych budynków. Wielowarstwowe i mocne folie ochronne LLumar oferują najwyższy z możliwych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa dla rozbitego okna. 

folia okienna lustro weneckie


Ochrona przeciwwłamaniowa

Bezpieczne i ochronne folie LLumar mogą odgrywać znaczącą rolę w poprawie bezpieczeństwa, jako pierwsza linia obrony. Wykonana z grubych, wytrzymałych arkuszy poliestru, które zostały sklejone silnym klejem, zapewnia bardzo mocną ochronę przeciwwłamaniową bez optycznego przyciemnienia szyb. Stosując okienne folie ochronne antywłamaniowe, masz pewność, że szyba mimo pęknięcia pozostanie w jednym kawałku w ramie okiennej/ drzwiowej.

 

 

Zakładając folie antywłamaniowe i folie ochronne na okna i szyby zmniejszasz niebezpieczeństwo przypadkowego rozbicia, chronisz szybę przed uderzeniami kamieni, czy przed rozbiciem i innymi aktami wandalizmu. Folie ochronne do oklejania szyb firmy LLumar są idealne do zastosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz sklepach. Zabezpieczenie okna folią zmniejszy ryzyko kradzieży towaru w trakcie wybicia szyby.

Folie ochronne na okna

Folie antywłamaniowe okienne LLumar mają szeroką gamę zastosowań. Spełniają nie tylko wymogi i standardy europejskie, ale także światowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. 

Folia antywłamaniowa

Folie antywłamaniowe - zabezpieczające szybę nakleja się od wewnętrznej jej strony. Po jej montażu nie widać żadnych śladów naklejenia.

Folie LLumar oferują także szeroką gamę zastosowań zarówno w formie kontroli nasłonecznienia jak i walorów estetycznych spełniając najwyższe wymagania i standardy każdego projektowanego budynku.

Folie antywłamaniowe są sprawdzonymi produktami na rynku. Spełniają normy normy bezpieczeństwa EN.

- folia ochronna z normą bezpieczeństwa EN 12600

- folie ochronne antywłamaniowe z normą EN 356

Folie ochronne bezpieczne chronią przed zranieniem odłamkiem szkła w przypadku rozbicia szyby zwłaszcza w budynkach instytucji publicznych (archiwach, szpitalach, przychodniach, sklepach z witrynami, kantorach, instytucjach finansowych, urzędach, stadionach, szkołach, przedszkolach oraz tych obiektach gdzie występują przeszklenia i szklane balustrady). Folie antywłamaniowe w przypadku ataku ręcznego na szybę chronią ją przez rozbiciem i utrudniają włamywaczowi dostęp do obiektu. Folia antywłamaniowa posiada atesty spełniające normy europejskie w tym PN 12600 i EN 356.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego mieszkania (obiektu). Zastosuj folie ochronne na okna marki Llumar. Atest i bezpieczeństwo jakie posiada folia na okna, a więc dodatkowe zabezpieczenie okna przed rozbiciem pozwoli Ci uzyskać zniżkę w firmie ubezpieczeniowej przy odnowieniu polisy ubezpieczeniowej lub jej wykupieniu.Zamów ochronne na okna i szyby lub folie antywłamaniowe z montażem!Antywłamaniowe folie okienne

Zabezpieczenie okna folią

folie do ochrony lakieru pwj rzeszowDowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.