Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia NHE 20 na oknach wieżowca

 

Folia przeciwsłoneczna grafitowa NHE 20

Montaż folii przeciwsłonecznej na oknach wieżowca

 

 

Celem montażu folii przeciwsłonecznej w wieżowcu mieszkalnym była redukcja energii słonecznej, wpadającej do pomieszczeń mieszkań na kilku piętrach wieżowca w Rzeszowie.

Właściciele mieszkań mieli bardzo duży problem w okresie letnim ze schłodzeniem pomieszczeń do temperatur, w których dało by się mieszkać i normalnie funkcjonować.

Dzięki zastosowaniu folii przeciwsłonecznej NHE 20 o odcieniu grafitowym firmy LLumar na oknach fasadowych wieżowca temperatura wewnątrz znacznie spadła, co przełożyło się na komfort mieszkańców i zdecydowanie poprawiło wydolność systemu klimatyzacji.

Folia przeciwsłoneczna na oknach fasadowych

Okna w wieżowcu były nieotwierane i pozbawione rolet zewnętrznych. Montaż folii przeciwsłonecznej odbył się ze zwyżki. Instalacja była utrudniona ponieważ mieszkania były usytuowane na 13 piętrze budynku.

 

Zakładanie folii na oknach w wysokim budynku trwał kilka dni. Folia zredukowała refleksy w mocno doświetlonych pomieszczeniach dzięki czemu praca na komputerze i oglądanie TV nie jest już tak uciążliwe przy odsłoniętych oknach. 

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.