Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Usuwanie folii z szyb samochodowych

 

Usuwanie folii z szyb samochodowych

Demontaż folii przyciemniającej z szyb

 

 

usuwanie folii z szyb samochodowych

 Dobrej jakości markowe folie do przyciemniania szyb samochodowych w przeważającej większości zachowują się w sposób przewidywalny przy ich demontażu.


Jednak zdarzają się przypadki, przy niskiej jakości produktów, gdzie folia potrafi się rwać i łupać na drobne kawałki, co potrafi być istnym koszmarem dla instalatorów przeprowadzających jej demontaż. Nie ma to znaczenia czy usuwanie folii przyciemniającej jest wykonywane w autach osobowych, dostawczych, czy busach.Usuwanie folii do przyciemniania szyb samochodowych

Usuwanie folii przyciemniającej z tylnej szyby samochodowej, gdzie występują paski grzewcze jest o tyle trudniejsze, gdyż możemy przerwać i uszkodzić linie grzewcze szyby. Dlatego demontaż folii do przyciemniania szyb samochodowych powinien przebiegać w sposób ostrożny i uważny. Przed podjęciem się takiego zabiegu warto sprawdzić, czy linie grzewcze nie były uszkodzone przed montażem folii.

Na rynku dostępne są folie przyciemniające szyby samochodowe o różnym okresie gwarancji i skuteczności działania. Są to folie przyciemniające na szyby z 3/ 5/ 7/ 10/ 12 letnią i dożywotnią gwarancją.

Gwarancja określa m.in jakość produktu na co nie każdy zwraca uwagę przy jej zakupie. Po upływie okresu gwarancyjnego w markowych produktach najczęściej nie dzieje się nic niepokojącego z folią. W przypadku jej uszkodzenia produkt chroni gwarancja.

Demontaż folii jest wyceniany i określany czasowo po wykonaniu próbnego demontażu. Wynika to z różnego rodzaju zachowań folii podczas ich usuwania z szyby przez instalatora.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.