Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Usuwanie folii z szyb samochodowych

 

Usuwanie folii z szyb samochodowych

Demontaż folii przyciemniającej z szyb

 

usuwanie folii z szyb samochodowych

 Dobrej jakości markowe folie do przyciemniania szyb samochodowych w przeważajacej większości zachowują się w sposób przewidywalny przy ich demontażu.


Jednak zdarzają się przypadki, przy niskiej jakości produktów, gdzie folia potrafi się rwać i łupać na drobne kawałki, co potrafi być istnym koszmarem dla instalatorów przeprowadzających jej demontaż. Nie ma to znaczenia czy usuwanie folii przyciemniającej jest wykonywane w autach osobowych, dostawczych, czy busach.Usuwanie folii do przyciemniania szyb samochodowych

Usuwanie folii przyciemniającej z tylnej szyby samochodowej, gdzie występuja paski grzewcze jest o tyle trudniejsze, gdyż możemy przerwać i uszkodzić linie grzewcze szyby. Dlatego demontaż folii do przyciemniania szyb samochodowych powinien przebiegać w sposób ostrożny i uważny. Przed podjęciem się takiego zabiegu warto sprawdzić, czy linie grzewcze nie byly uszkodzone przed montażem folii.

Na rynku dostępne są folie przyciemniajace szyby samochodowe o różnym okresie gwarancji i skuteczności działania. Są to folie przyciemniające na szyby z 3/ 5/ 7/ 10/ 12 letnią i dożywotnią gwarancją.

Gwarancja określa m.in jakość produktu na co nie każdy zwraca uwagę przy jej zakupie. Po upływie okresu gwarancyjnego w markowych produktach najczęściej nie dzieje się nic niepokojacego z folią. W przypadku jej uszkodzenia produkt chroni gwarancja.

Demontaż folii jest wyceniany i określany czasowo po wykoniu próbnego demontażu. Wynika to z różnego rodzaju zachowań folii podczas ich usuwania z szyby przez instalatora.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow


Firma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.