Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Sklep z foliami samochodowymi

 

Sklep internetowy z foliami samochodowymi

Sprzedaż folii do ochrony lakieru i przeciwsłonecznych

 

sklep z foliami samochodowymiDla naszych klientów uruchomiliśmy sklep online z foliami samochodowymi oraz narzędziami i akcesoriami do montażu różnego rodzaju folii przeciwsłonecznych, ochronnych i architektonicznych. W naszej palecie produktów znajdziesz szeroką gamę folii do przyciemniania szyb samochodowych w tym zarówno folie niemetalizowane, metalizowane jak i ceramiczne. Produkty te są sprzedawane na metry bieżące lub pełne rolki, w zależności jaką ilość produktu potrzebujesz. 

Sprzedaż online folii samochodowych
i przeciwsłonecznych

Kolejna gama oferowanych produktów w naszym sklepie internetowym z foliami samochodowymi stanowią bezbarwne i matowe folie ochronne typu PPF. One również są dostępne na metry i pełne rolki.

 

Znaczną część asortymentu sprzedaży stanowią produkty z gamy folii architektonicznych o różnych właściwościach. Doskonałym uzupełnieniem sklepu www są narzędzia do aplikacji folii dla osób o różnej wprawie i umiejętnościach.

 

Zakupione produkty w sklepie z foliami samochodowymi podlegają zwrotowi lub wymianie pod warunkiem, że nie są przygotowane pod indywidualne zamówienie klienta. Zakupione produkty dostarczane są pomiędzy 24 a 48h od zamówienia, kurierem na koszt nabywcy. W naszym sklepie internetowym dostępna jest również chemia, która jest niezbędna do aplikacji folii i przygotowania powierzchni pod jej aplikację.

Akcesoria do montażu folii samochodowych

Znajdziecie tu m.in:

- rakle i zestawy rakli do instalacji folii o różnej twardości,

- pilniki do wykańczania krawędzi,

- cyrkle do wycinania otworów,

- odpowiednie ścierki antystatyczne, z mikrofibry i czyściwa celulozowe,

- odpowiednie listwy do odchylania uszczelek,

- noże do docinania folii i rozcinacze do folii,

- odpowiednie butelki ze spryskiwaczami do dozowania preparatów,

- przyborniki do wrappingu,

- preparaty ułatwiające montaż folii - Film On,

- preparaty do czyszczenia szkła przed montażem,

- opalarki do kurczenia folii,

- przyrządy i narzędzia do wyjmowania spinek samochodowych, skrobaki, ściągaczki wody, zestawy żyletek do skrobaków,

- markery do znakowania folii,

 

Wszystkich zainteresowanych foliami samochodowymi oraz innymi produktami zapraszamy do kontaktu i na zakupy. Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować i co wybrac napisz do nas lub zadzwoń. Doradcy klienta podpowiedzą i doradzą odpowiedni produkt, który znajduje się w ofercie handlowej naszej firmy i sklepu online. 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.