Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Rzeszów/Przyciemnianie szyb samochodowych Rzeszów
przyciemnianie szyb samochodowych rzeszów

 

Przyciemnianie szyb samochodowych Rzeszów

 

Przyciemnianie szyb samochodowych zazwyczaj kojarzy się głównie z poprawą wyglądu pojazdu. Niesie ono jednak wiele dodatkowych korzyści i nie musi oznaczać próżnego podążania za modą.

 

Fakt, że promienie słoneczne bywają strasznie uciążliwe i mogą nagrzać wnętrze samochodu do nieznośnych temperatur nie jest żadną tajemnicą. Przyciemnianie szyb pomaga zwalczać ten uciążliwy efekt, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem się pojazdu nawet w pełnym słońcu. W trakcie letnich miesięcy może wydawać się, że przed gorącem nie ma ucieczki nawet w klimatyzowanym samochodzie. Folie do przyciemniania szyb samochodowych mają temu zaradzić – i robią to ze sporą skutecznością.

Warto też zaznaczyć, że mocne, oślepiające słońce może stanowić spore zagrożenie dla wszystkich podróżujących, drażniąc oczy kierowcy. Folia na szyby przeciwsłoneczna zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

 

Wbrew większości opinii, przyciemnianie szyb w samochodzie nie jest nielegalne. Istnieje jednak kilka warunków, które takie auto musi spełniać aby mogła się poruszać po drodze z przyciemnionymi szybami. Zgodnie z Art. 66, ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo o ruchu drogowym wiemy, że pojazd ma być tak zbudowany i wyposażony aby zapewniał kierwcy odpowiednie pole widzenia.

Dodatkowo rozporządzenie Ministra Infrastruktury informuje, że minimalna przepuszczalność światła przedniej szyby powinna byc na poziomie 75%, zaś przednie boczne na poziomie 70%. Natomiast na pozostałe okna nie ma ustalonych żadnych norm i przyciemnienie szyb może być całkowite.

Folia na szyby w aucie

Folia przyciemniająca może przywrócić komfortową jazdę w słońcu i stworzyć chłodniejszy, przyjemniejszy samochód. Folia samochodowa, blokując ponad 99% szkodliwego promieniowania UV, chroni wszystkich pasażerów przed ewentualnymi uszkodzeniami skóry, jednocześnie zabezpieczając wnętrze samochodu przed pękaniem i blaknięciem. Przyciemnianie szyb samochodowych skutkuje zmniejszaniem odblasków, dzięki czemu oczy kierowcy będą się zdecydowanie mniej i wolniej męczyć także podczas długich tras.

 

Folie do przyciemniania szyb samochodowych dostępne są w szerokiej gamie odcieni: od jasnych do ciemnych, z których każda chroni także kierowcę, pasażerów i ładunek pojazdu. Folia samochodowa gwarantuje bezpieczną podróż i zwiększony komfort jazdy.

 

Przyciemnianie szyb samochodowych jest mocno zalecane przez Amerykańską Fundację Raka Skóry jako część programu, który ma na celu zapobieganie chorobom skóry narażonej na przeróżne szkodliwe czynniki atmosferyczne. Przyciemnianie szyb za pomocą folii jest łatwe w montażu i niesie ze sobą ogromne i długotrwałe korzyści.


Stopnie przyciemniania folii do szyb samochodowych

folia przyciemniająca rzeszów

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

Zobacz także:
> FOLIA PPF > FOLIE ARCHITEKTONICZNE > FOLIA NEUTRALNA