Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Rakle YELLOTOOLS do aplikacji folii

Rakle firmy YELLOTOOLS do aplikacji folii

Rakle do montażu foliirakle do aplikacji folii yellotoolsNowa dostawa dotarła do naszej firmy. Tym razem mamy na miejscu cztery rodzaje rakli silikonowych o różnej twardości i wielkości, przeznaczone do montażu bezbarwnych folii ochronnych. Wszystkie nowe rakle zapakowane są pojedynczo i sprzedawane na sztuki. Rakle są dwustronne o tej samej twardości, różnym kształcie - trapezowe (ape duo red, ape duo green) i prostokątne (ppf sandwich).

Rakle posiadają wierzchnią warstwę antypoślizgową dzięki czemu nie wyślizgują się z dłoni.
 
Kolor rakli dokładnie określa jej twardość:
- rakla kolor zielony - twarda


Rakle
są przeznaczone dla każdego instalatora folii o różnych preferencjach i upodobaniach. Idealnie nadają się do montażu folii na dużych elementach karoserii. Używane są również przez instalatorów i firmy zajmujące się ochroną lakieru samochodowego, przez instalatorów specjalizujących się w przyciemnianiu szyb samochodowych oraz przy montażu folii na mokro.

Różne kształty rakli zapewniają jeszcze łatwiejszą prace i dopracowywanie detali w trakcie montażu folii na aucie. Rakle są trwałe, nie nadają się do regeneracji. Poprawnie używane zapewnią pracę przez długi czas.

 

 


 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.