Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Popraw efektywność i wydajność

Folie przeciwsłoneczne z filtrem UV

Ochronne folie na okna

folie przeciwsloneczne do biura

 

Popraw komfort i efektywność pracy zastosuj folie przeciwsłoneczne LLumar

Jeśli rozważasz wymianę okien na nowe, to powinieneś wiedzieć, że istnieje mniej kosztowna oraz bardzo efektywna alternatywa: folie przeciwsłoneczne LLumar.

Zastosowanie folii okiennych jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla pracownika jak i najemców. Ostatnie badania wskazują, że 80% pracowników biurowych ma problemy z koncentracją, jeśli temperatura jest wyższa niż normalnie. A prawie dwie trzecie stwierdza, że wykonywanie typowego zadania w wyższej temperaturze może trwać nawet do 25% dłużej. zadbaj o lepszą jakość pracy swoich pracowników. Popraw je najprościej jak możesz bez wielkich inwestycji. Instalując folie przeciwsłoneczne ich zakup z montażem możesz zaliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Prócz znaczącego obniżenia temperatury, okna na, których została zainstalowana folia przeciwsłoneczna zapewniają dostęp naturalnego światła oraz widoku na zewnątrz, podczas gdy żaluzje i rolety uniemożliwiają i ograniczają jego dostęp na bieżąco. Dodatkowo jeśli zastosujesz folie okienne przeciwsłoneczne możesz zmniejszyć rachunki za klimatyzację. Folie przeciwsłoneczne skutecznie obniżą temperaturę wewnątrz pomieszczenia dzięki czemu nie będziesz musiał tak często korzystać z klimatyzacji.

 

Nasze folie przeciwsłoneczne instalowaliśmy już w najbardziej prestiżowych budynkach w Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Płocku, Poznaniu, Radomiu, Rybniku, Krakowie, Sandomierzu, Sosnowcu, Tarnowie, Toruniu, Tarnobrzegu, Trzebownisku, Tychach, Mielcu, Białymstoku, Brzesku, Bydgoszczy, Bytomiu, Bełchatowie, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Łodzi, Nowym Sączu, Lublinie, Sopocie, Przemyślu, Rzeszowie, Radomiu, Wałbrzychu, Zamościu, Zabrzu oraz innych miastach.

Chłodniejsze biuro i bardziej komfortowa praca zapewni folia przeciwsłoneczna

Poprzez zmniejszenie ciepła i promieniowania słonecznego, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną LLumar mogą ustabilizować temperaturę wewnątrz całego budynku. Rezultat? Większy komfort pracowników i zadowolenie pracodawcy! Utrzymuj chłód w pomieszczeniu przy mniejszym udziale klimatyzacji.

 

Popraw komfort termiczny stosując folie przeciwsłoneczne i redukuj odczucie ciepła słonecznego. Instalując folie przeciwsłoneczne na oknach obniżysz koszty energii elektrycznej i poprawisz wydajność działającej klimatyzacji wewnątrz pomieszczenia biurowego.

Zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych pomaga nawet... w pozyskaniu najemców! Obecnie coraz więcej firm poszukuje ekologicznego miejsca pracy i "eko-ulepszeń", które zapewniają sprawdzone sposoby oszczędności energii.

Porównując koszty, ważnym jest, aby pamiętać, że najnowsze folie przeciwsłoneczne to ułamek tego, co wydałbyś na wymianę okien. A dodatkowo folie przeciwsłoneczne w znaczący sposób odciążają pracę klimatyzacji oraz urządzenia grzewcze. Zamów folie przeciwsłoneczne z montażem i sprawdź ich działanie.

 

Zleć montaż folii na oknach profesjonalistom. Dobierz odpowiednie folia na okna wybierając odpowiednie przyciemnienie jak folie przeciwsłoneczne refleksyjne, spektralno selektywne, lustro weneckie, neutralne.

 

Nasi instalatorzy po odpowiednim pomiarze światła doradzą, które folie na szybach sprawdzą się najlepiej. Napisz lub zadzwoń i powiedz nam konkretnie jakie folie przeciwsłoneczne są Ci potrzebne albo do jakiego typu pomieszczeń ich potrzebujesz.

 

 

Folie przeciwsłoneczne z Grupy Helios


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.