Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii neutralnej na oknach w domu

Montaż folii neutralnej na oknach w domu

Folie przeciwsłoneczne w rezydencji

 
Celem montażu folii przeciwsłonecznej neutralne NHE 20 od LLumar było maksymalnie zredukowanie energii słonecznej wpadającej do wnętrza obiektu. Stosując folię neutralną zachowaliśmy elegancki i nowoczesny wygląd budynku. Dzięki grafitowej kolorystyce folii i niskiemu refleksowi zewnętrznemu folia nie rzuca się tak bardzo w oczy jak ma to miejsce w foliach okiennych lustrzanych.

 

Najistotniejszym jednak aspektem dla właściciela było ograniczenie nagrzewania, a co za tym idzie redukcja konieczności funkcjonowania klimatyzacji, generującej wysokie koszty tym bardziej w obecnym okresie, gdzie ceny prądu poszybowały w górę. Folia okienna NHE 20 redukuje również w znaczącym stopniu refleksy, które przy tak mocno przeszklonych obiektach potrafią być niezmiernie uciążliwe. Dodatkowo folia ta eliminuje 99% szkodliwego promieniowania UV

 

Folie LLumar posiadają aż 10-letnią gwarancję, dzięki czemu jest to inwestycja na lata, a nie na kilka lat (jak niejednokrotnie ma to miejsce po zastosowaniu niskiej jakości folii). Widoczność przez folię jest perfekcyjna. Patrząc przez zainstalowaną folię przeciwsłoneczną od LLumar możemy to porównać do momentu, gdy ubieramy wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany foliami przeciwsłonecznymi w Swoim domu zapraszamy do KONTAKTU. Posiadamy wysokiej jakości folie okienne lustrzane, folie na okna lustro weneckie, folie redukujące energię, folie antywłamaniowe, zabezpieczające szyby przed rozbiciem.

 

 

Folia redukująca nagrzewanie w domu

Folia przeciwsłoneczna grafitowa na oknach w rezydencji

montaż folii neutralnej na oknach montaż folii neutralnej na oknach
montaż folii neutralnej na oknach

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow