Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Oklejanie samochodów dla początkujących

 

Oklejanie samochodów dla początkujących

Szkolenie z montażu folii ochronnej PPF

 

 

oklejanie samochodów dla początkujących

Jeśli rozpoczynasz przygodę z foliami do ochrony lakieru lub przyciemniania szyb samochodowych to zapewne zamierzasz zakupić folie aby sprawdzić jej właściwości i to jak się na niej pracuje. Najczęściej będziecie patrzyć na pryzmat ceny, aby nie zmarnować dużej kwoty. Jednak spróbujcie popatrzeć na to z drugiej strony. Czy chcielibyście pracować na najtańszych produktach, czy jednak markowych, które mają konkretne parametry i właściwości i niejednokrotnie ich aplikacja jest łatwiejsza niż tanich produktów.

 Nauka aplikacji folii ochronnych na aucie

Zamiast zakupu taniej folii ochronnej na auto na początek w celu próbowania materiału rozważ, czy nie korzystniejsze dla Ciebie będzie skorzystanie ze szkolenia z aplikacji folii w firmie, która zajmuje się profesjonalnie przyciemnianiem szyb i aplikacja folii ochronnych (bezbarwnych) przez długie lata.

 Szkolenie dla instalatora folii PPF

Korzystając z usług szkoleniowych tego typu firmy unikniesz niepotrzebnych kosztów i nie będziesz zdobywał doświadczenia na swoich błędach, które są bardzo kosztowne. Korzystając z doświadczenia innych osób zdecydowanie szybciej wejdziesz na wyższy poziom świadczenia usług.

 

Dodatkowo zwrócą ci uwagę jakich błędów unikać i na co zwrócić uwagę, aby jakość realizowanych usług w tym zabezpieczenia lakieru, przyciemniania szyb, były na właściwym poziomie. Dodatkowo uzyskasz wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązaniu problemów, z którymi spotkasz się podczas wykonywania pracy na co dzień. Zagwarantujemy ci również dostęp do dobrych narzędzi i samochodowych folii LLumar. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z montażu folii ochronnej PPF, szkolenia z przyciemniania szyb samochodowych zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem
zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.