Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego - realizacje
ochrona lakieru samochdoowego folią

Ochrona lakieru samochodowego

Sprawdź nasze realizacje z przyciemniania szyb samochodowych oraz zabezpieczenia lakieru aut przed porysowaniem. Zabezpieczamy kompleksowo karoserie samochodów przed aktami wandalizmu oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi na parkingu, w garażu oraz w trakcie używania i eksploatacji na co dzień.

Publikujemy efekty naszych prac z samochodami klasy premium, autami sportowymi oraz samochodami dostawczymi, autami zabytkowymi, samochodami amerykańskimi, japońskimi, europejskimi, turystycznymi i specjalistycznymi, rowerami sportowymi, łodziami motorowymi i żaglowymi, motorami, motorowerami, hulajnogami. Dodatkowo oklejamy folią auta małe, busy oraz autobusy.

 

Zobacz nasze realizacje z zabezpieczenia lakieru

 

ochrona lakieru folia ochrona lakieru auta bezbarwna folia ochronna na auto.1

Motor BMW R 1200 GS

BMW M4  Ford Mustang GT

 

 

Folie zabezpieczające lakier auta

Przedłużamy wygląd samochodów na długie lata stosowaniem folii PPF, która pod wpływem ciepła redukuje powstałe zadrapania, rysy i otarcie powstałe na jej powierzchni. Pomaga w łatwy i szybki sposób usuwać zabrudzenia z lakieru od owadów oraz zabrudzenia na samochodzie po smole, żywicy, po świeżym asfalcie. 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.