Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/BMW M4 Competition

BMW M4 Competition

Folie samochodowe do ochrony lakieru

Piękne dwurzędowe BMW M4 Coupe trafiło do nas na demontaż niewłaściwie zainstalowanej folii do ochrony lakieru. Klient dbający niezwykle o swoje auto spod znaku wirującego śmigła zdecydował się na jego zabezpieczenia jeszcze na etapie kupna samochodu. Jednak zaaplikowana folia do ochrony lakieru i sposób jej montażu nie spełniały oczekiwań właściciela stąd pierwszym zabiegiem był demontaż folii ochronnej w pakiecie bikini. Kolejnym krokiem było zaaplikowanie naszej standarowej folii ochronnej marki LLumar w wersji Platinum. Montaż, instalacja folii do ochrony lakieru w aucie BMW M4 sprawił, że auto uzyskało zabezpieczenie lakieru na długie lata. Folia ceramiczna również powoduje zdecydowanie łatwiejsze umycie samochodu.

BMW M4 zabezpieczone zostało przez folie PPF w pakiecie full front:

- cała maska,
- cały zderzak ,
- całe błotniki,
- lampy przednie,
- wnęki klamek parapet tylnego zderzaka,
- słupki A i nadszybie.

 

Zastosowanie produktu najwyższej jakości jakim jest folia PPF Platinium do ochrony lakieru BMW M4 pozwoliło uzyskać zabezpieczenie powłoki lakieru na najwyższym poziomie. Doskonała ochrona powłoki lakieru przed środkami chwmicznymi, piaskiem, kamieniami, solą, otarciami, porysowaniem, otarciami na parkingu, aktami wandalizmu. Zainstalowana folia ppf nie tylko chroni lakier ale również zapewnia znacznie lepsze utrzymanie samochodu w czystości i łatwiejsze jego mycie z trudnych do usuniećia zanieczyszczeń np: rozbitych na lakierze owadów, zaschniętych ptasich odchodów które potrafią odbarwić lakier auta. zabezpieczenie lakieru auta folią PPF Platinium pozwala zapewnia również leszcze właściwości hydrofobowe (lepsze gromadzenie wody w krople i szybsze jej odprowadzanie z powierzchni samochodu). Po wykonanym montażu folia ochronna na samochodzie nie była widoczna gołym okiem.

Ochrona lakieru samochodowego w BMW M4

 

bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru
bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru bmw m4 competition ochrona lakieru

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow