Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open

BMW R 1200 GS

Ochrona lakieru motocykla BMW R1200

Kultowy motor BMW R 1200 GS trafił do nas przed sezonem motocyklowym w celu zabezpieczenia elementów lakierowanych przez zarysowaniem, odpryskami oraz działaniem warunków atmosferycznych i środków chemicznych. Pomimo tego, że nie był to łatwy pojazd do zabezpieczenia stał się on naszym wyzwaniem. Wiele detali, załamań, nierównych brzegów przełożyło się na wiele roboczogodzin. Wcześniej zgdnie z naszą procedurą wykonaliśmy oględzieny powłoki lakierniczej całego motoru.

 

W tym celu zastosowaliśmy bezbarwne folie do ochrony lakieru PPF firmy LLumar tak, aby motocykl zachowały swój fabryczny wygląd na długie długie lata. Na BMW została zastosowana zarówno folia ochronna z wykończeniem matowym jak i w folia w połysku.

 

Starannie wykonaliśmy formatki z folii. Został oklejony bak paliwa i wszystkie lakierowane elementy nadwozia. Instalacja folii PPF przebiegała zgodnie z naszymi założeniami. Efekt rewelacyjny. Folia zastosowana na motorze jest niewidoczna. Piękno tego motoru nie zostało znieksztalcone poprzez montaż folii do ochrony lakieru motocykla.

 

Folia ochronna do zabezpieczenia w motorze BMW

bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 1 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 2 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 3 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 4
bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 5 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 6 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 7 bmw r1200 gs ochrona lakieru motoru 8

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow