Kontakt

   •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

   •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru

Dobre folie na lakier auta

Ochrona lakieru folią

 

ochrona lakieru samochodowego pwj rzeszow

 

Ochrona lakieru samochodowego folią

Pierwsza rysa boli najbardziej, więc aby uniknąć bólu i zachować nowy wygląd samochodu przez długi czas użyj folii ochronnej dla lakieru samochodowego firmy LLumar. Folia na lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i mimo, że jest prawie niezauważalna pozwala chronić lakier Twojego samochodu podczas codziennej jazdy.

Zabezpieczenie lakieru auta przed:

 • kamieniami
 • zanieczyszczeniami, otarciami
 • solą drogową oraz piaskiem
 • owadami
 • aktami wandalizmu
 • porysowaniem kluczem, gwoździem, ostrym przedmiotem
 • odchodami ptaków.
Zapewni w 100% folia transparentna LLumar.

Dzięki wyjątkowej jakości i przezroczystości, ogólna trwałość folii ochronnej dla lakieru samochodowego jest do 33% grubsza, niż innych producentów. Nie oznacza to wcale że inne folie na lakier jak Xpel, PremiumShield, Suntek, Stek są niewłaściwe. Każda z nich ma nieco inne wyróżniki i doskonale sprawdzi się jako niewidoczna folia do ochrony lakieru auta.

Folia samochodowa na lakier auta firmy LLumar oferuje mocną ochronę lakieru dla poszczególnych elementów samochodu, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Stosuje się ją jako:

Stosując folie ochronne na samochód - chronimy także Twój spokój. Folia ochronna na lakier samochodowy posiada 5 i 10-letnią gwarancję* gdy jest nakładana przez wykwalifikowanych instalatorów. Aby folia na lakier idealnie przylegała każdy jej kawałek jest specjalnie wycinany pod rozmiar danego elementu karoserii Twojego samochodu wg konkretnego szablonu. Folie ochronne do samochodu są idealnie skrojone na miarę. Zamów folie do ochrony lakieru razem z montażem aby ochrona lakieru auta była skuteczna.

Ochrona lakieru auta folią PPF

ochrona lakieru samochodowego


Instalując folie ochronne na auto nie zmienia się sposobu dbania o samochód. Możesz go normalnie myć i woskować. Używanie dedykowanego wosku utrzyma wygląd auta w stanie w jakim została zainstalowana folia na lakier.

 

Wybierz pakiet zabezpieczenia lakieru auta

BIKINI, FULL FRONT, PEŁNY PAKIETCzymkolwiek jeździsz - samochodem osobowym, dostawczym, ciężarówką, suvem, pickupem, autem zabytkowym, autem sportowym, elektrycznym, coupe, kombi, cabrio, vanem, crossoverem, motorem, motorowerem, skuterem, rowerem czy kamperem - folie ochronne na auto marki LLumar są najlepszym sposobem na utrzymanie Twojego samochodu w doskonałym stanie. Folia ochronna na lakier PPF marki LLumar posiada właściwości do samoregeneracji. Pod wpływem ciepła folia ochronna na aucie zabliźnia się dlatego zarysowania na jej powierzchni nie są widoczne.

*W celu otrzymania dokładnych zasad gwarancji skontaktuj się z nami.
folia samochodowa

 

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar. Jest to w końcu największy producent wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych.

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.