O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna na maskę auta

Folia ochronna na maskę auta

Przezroczysta folia PPF na samochód


folia ochronna na maskę auta

Folia ochronna na maskę auta - folie samochodowe

Bezbarwna folia do zabezpieczenia maski samochodu lub jej fragmentu czyli najbardziej narażonego elementu karoserii na uszkodzenia mechaniczne w trakcie jazdy autem. Zastosuj niewidoczne bezbarwne folie na maskę samochodu.

 

Ochrona i zabezpieczenie lakieru maski auta przed uszkodzeniami od kamieni, resztkami owadów, ptasimi odchodami, soli, piasku, wpływem warunków atmosferycznych, silnymi środkami chemicznymi wykorzystywanymi do czyszczenia i pielęgnacji auta, porysowaniem szczotką np: w trakcie odśnieżania zasypanego i zmrożonego samochodu lodem i śniegiem oraz przed wszelkimi aktami wandalizmu - porysowanie kluczem, gwożdziem, ostrymi przedmiotami, oblanie żrącymi substancjami, kwasem, pomalowaniem sprayem.


Folia do ochrony lakieru maski auta

Bezbarwna folia ppf na maskę auta posiada doskonałe właściwości zabezpieczające. Dzięki zastosowaniu naszej folii ochronnej unikniesz widocznych uszkodzeń na dużej powierzchni karoserii samochodu najbardziej rzucającej się w oczy. Folia do ochrony maski auta zabezpieczy lakier samochodu przed jego zmatowieniem zachowując jego estetyczny wygląd na długi okres.


Stosując folie na lakier auta w tym wybierając nasz produkt jakim jest folia do ochrony maski auta unikniesz polerowania i lakierowania samochodu. Folia do zabezpieczenia lakieru posiada doskonałe właściwości samoregeneracji pod wpływej ciepła. Wszystkie najdrobniejsze ślady - rysy i zadrapania oraz otarcia znikają samoczynnie bez wszelkich śladów zauważalnych gołym okiem pod wpływem promieni slonecznych lub po umyciu auta ciepłą wodą.

 

Dodatkowo folia ochronna na maskę samochodu dzięki własciwościom hydrofobowym będzie doskonale odprowadzała wodę z jej powierzchni bez pozostawiania jej śladów. Woda będzie gromadzila się w krople i w łatwy sposób bedzie usuwana z powierzchni maski pokrytej folią.

 

Jeżeli dużo podróżujesz i chcesz zachować doskonały wygląd swojego auta bez konieczności oddawania samochodu do polerowania albo lakierowania w celu kosztownej poprawy jego wyglądu oklej samochód bezbarwną folią ppf do ochrony lakieru.

 

Zastosuj folie do ochrony lakieru przedniej maski samochodu jednego z najbardziej narażonych elementów karoserii auta na uszkodzenia mechaniczne w trakcie jazdy w tym m.in od kamieni spod kół samochodów jadących przed nami szczególnie w okresie zimowym gdy zmieniamy opony na te do jazdy zimą z głebokimi rowkami i bieżnikiem.

 

Uzyskaj doskonały efekt ochrony auta niewidoczny gołym okiem. Brak możliwości odróżnienia części zabezpieczonej folią ochronną od pozostałych nie oklejonych części auta, a zarazem świetna powłoka zabezpieczająca samochód przed uszkodzeniami na długie lata.

 

Zamów folie do ochrony maski auta z montażem. Sam określ czy chcesz zastosować zabezpieczenie maski auta folią w całości czy tylko na jej części. Chcesz wiedzieć ile będzie kosztowała cała usługa i ile wyniesie folia ochronna na samochód cena? Zadzwoń do nas lub napisz. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie i folie ochronne na samochód w naszym serwisie bezpośredniu na miejscu. Dopasujemy folie ochronna na auto do Twojego budżetu i preferencji.

 

Sprawdź także folie przyciemniające do szyb oraz folie do ochrony szyby przedniej

folie do ochrony lakieru rzeszow

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar największego producenta wysokiej jakości folii okiennych

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.