O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna na lusterka samochodowe

Folia ochronna na lusterka samochodowe

Bezbarwne folie ochronne na auto na lusterka


folia ochronna na lusterka samochodowe

Folia ochronna na lusterka boczne w aucie

Zabezpiecz lusterka boczne w aucie przed porysowaniem i obiciami bezbarwną folią PPF. Najbardziej odstające elementy samochodu ulegają uszkodzeniom w trakcie jazdy i otwierania drzwi w ciasnych miejscach w tym w garażu.

 

Folia zabezpieczająca lakier idealnie sprawdzi się jako folia ochronna na lakier auta w tym na lusterka boczne samochodu. Niewidoczna dla oka, niezykle wytrzymała folia do ochrony lakieru i detali samochodowych sprawdzi się w najtrudniejszych przypadkach i warunkach. Główną jej zaletą jest samoregeneracja. Folia ochronna PPF zastosowana jako ochrona powierzchni obudowy lusterka jeśli zostanie uszkodzona pod wpływem ciepła przywraca swój poprzedni wygląd. Powierzchnia nadal będzie pozostawała idealnie gładka bez śladów widocznego uszkodzenia.


Bezbarwna folia ochronna na lusterka zabezpieczy je zachowując orygialny kolor przed:

- odpryskami od kamieni,
- resztkami owadów,

- ptasimi odchodami odbarwiającymi lakier,
- działaniem słońca, soli, opadów atmosferycznych

- otarciami przy otwieraniu drzwi w ciasnych miejscach np: garażu

- działniem środków chemicznych.

Elastyczność folii ochronnych ułatwi idealne dopasowanie, dokładny montaż i pozwoli uzyskać powłokę niezauważalną gołym okiem dzięki czemu lusterka nie wyróżnią się od reszty samochodu odcieniem i kolorem. Czas użytkowania samochodu i ilość przejechanych kilometrów jak i zmienne warunki pogodowe nie wpłyną na wygląd samochodu.

 

Folia zabezpieczająca lakier w aucie

Zastosuj dodatkowe zabezpieczenie lakieru samochodu w najprostszy z możliwych sposobów. Zamów folie ochronne na lakier auta w tym na lusterka boczne samochodu razem z montażem. Zabezpieczenie lusterek samochodowych folią to bardzo skuteczna ochrona najbardziej wystających elementów samochodu.


Sprawdź także inne folie do ochrony lakieru i do przyciemniania szyb!

folie do ochrony lakieru style=

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.