Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna na progi samochodowe

Folia ochronna na progi samochodowe

Folia ochronna na samochód - Czy warto ją stosować?


folia ochronna na progi auta

Folia ochronna na progi auta, nakładki samochodowe

Umiejscowienia progów pod drzwiami auta sprawia, że są one szczególnie narażone na niepożądane działanie wody, soli, piasku i kamieni. Folia ochronna na lakier auta zabezpiecza progi przed rdzewieniem oraz przed postępowaniem rdzy na pozostałe elementy karoserii.

 

Wytrzymała folia ochronna na lakier auta PPF nadaje się doskonale jako zabezpieczenie progów auta. Pasuje na nierówne powierzchnie i przetłoczenia. Po jej zainstalowaniu nie widac praktycznie żadnych śladów montażu. Folia ochronna na progi auta jest niewidoczna i pomimo miejsca trudnego do montażu poprawnie zainstalowana pozostanie niewidoczna dla oka.

 

Zastosuj folie ochronne na progi auta i zabezpiecz je przed korozją i rdzewieniem. Pomyśl i zamontuj folie ochronne na progi jeszcze przed zimą. Niska temperatura, specyfika naszego klimatu, posypywanie dróg, ulic, parkingów solą z całą pewnością nie wpłyną korzystnie na żywotność progów samochodowqych.


Zabezpieczenie progów auta folią ochronną
- ochroń karoserię auta i resztę podwozia przed korozją,
- wzmocnij powłokę lakierniczą progu, czyniąc ją odporną w tym konkretnym miejscu na rdzę,
- zastosuj doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne i ochronę przed solą, ścieraniem, zadrapaniami, zarysowaniem czy przed obiciami.

Jest to bardzo wrażliwe miejsce przy wsiadaniu do auta, wysiadaniu z auta szczególnie narażone na widoczność śladów użytkowania pod wpływem czasu.

 

Zamów folie ochronne na auto w tym na progi samochodowe razem z montażem. Zadbaj o estetyczny wygląd auta nawet w tak mało widocznych miejscach, ale niezwykle podanych na działanie soli i innych środków niekorzytnie wpływających na dobry wygląd karoserii. Zabezpiecz progi auta stosując folie ochronne - samochodowe LLumar. Zleć montaż naszym specjalistom jeżeli chcesz aby produkt spelnił określony cel. Folie samochodowe na progi auta są bardzo niewygodne w montażu. Folia ochronna na progi samochodu  musi być starannie dopasowana, a miejsce gdzie ma być folia zamontowana odpowiednio przygotowane, umyte i odtłuszczone. Jej instalacja powinna odbywać się w suchych warunkach.

 

Stwórz dodatkową powłokę odporną na działanie wody i soli
Sprawdź także folie do ochrony lakieru i folie do przyciemniania szyb samochodowych.

folie do ochrony lakieru style=

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.