Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Obniżenie kosztów energii elektrycznej

 

Obniżenie kosztów energii elektrycznej

Czy folia przeciwsłoneczna okienna może zredukować koszty energii
elektrycznej?

 

 

obniżeie kosztów energii elektrycznej

Oczywiście, że tak. Folia przeciwsłoneczna marki LLumar pomoże wprowadzić oszczędności do domowego budżetu. Warto to przemyśleć, szczególnie z uwagi na fakt, że ceny energii elektrycznej wystrzeliły w ostatnim czasie w górę. Problem ten dotyka głównie firmy, gdzie wzrost kosztów energii  elektrycznej stanowi nawet ponad 150% i nie wiadomo czy jest to koniec podwyżek. Wiele firm i instytucji szuka oszczędności związanych z redukcją kosztów energii, rozważając przy tym wszelakie dostępne możliwość. Jednak niewiele osób wie, iż w redukcji kosztów energii  elektryczne doskonale spisują się folie przeciwsłoneczne marki LLumar.

 

Jak to możliwe? Jak zapewne wiesz, łatwiej i taniej jest ogrzać budynek niż go schłodzić w gorącym okresie. Systemy klimatyzacji i nawiewów są niesamowicie energochłonnymi urządzeniami, stanowiącymi znaczną pozycję w rachunkach za prąd. Dobrze izolowane budynki nagrzewają się w zdecydowanej większości przez systemy okienne (świetliki dachowe, przeszklone i niedocieplone elewacje itp.).

 

Stosując folie przeciwsłoneczną jesteśmy w stanie zredukować do 91% energii słonecznej, wpadającej przez okna do pomieszczenia. A co za tym idzie, dzięki folii obniżymy temperaturę wewnątrz i zredukujemy konieczność ciągłego funkcjonowania klimatyzatorów. Co jednak najbardziej istotne - ograniczymy zużycie energii elektrycznej.

 

W naszej ponad 14 letniej historii posiadamy realizacje na obiektach, gdzie powierzchnia szyb stanowiła nawet kilka tys. m2. W większości z nich inwestorzy decydowali się na kolejne etapy inwestycji w folie przeciwsłoneczne, widząc jak skuteczne one są i jakie korzyści przynoszą pod kątem oszczędności.

 

Co więcej nasze produkty to nie inwestycja krótkoterminowa. Folie LLumar wytrzymują na obiektach po kilkanaście lat, a zwracają się niejednokrotnie po 2-3 latach użytkowania.

 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.