Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Jak skutecznie obniżyć temperaturę w budynku

 

Jak skutecznie obniżyć temperaturę w budynku

Obniżenie temperatury pomieszczenia bez klimatyzacji

 

 

folie na szyby w halach sportowych 1Nowo powstające lub modernizowane hale sportowe, wpisując się w nowoczesny design architektoniczny, są często mocno przeszklone. Poza nowoczesnym wyglądem ma to jeszcze inną zaletę. Mianowicie, zabieg taki powoduje, iż wnętrze hal sportowych jest doskonale doświetlone i zawody sportowe mogą odbywać się niemal tylko przy naturalnym świetle.

 

Jednak ma to również swoje minusy. Po pierwsze słońce oślepia niejednokrotnie uczestników zawodów sportowych, utrudniając im rywalizację. Po drugie, duże przeszklenia w okresie wiosny, lata, czy jesieni, powodują nadmierne nagrzewanie się wnętrza hal do bardzo wysokich temperatur.

 

Rozwiązaniem obydwu problemów w obiekcie sportowym jest montaż folii przeciwsłonecznej marki LLumar. Produkty te dobrane w odpowiedni sposób znacząco obniżają temperaturę wewnątrz. Ich skuteczność sięga 91 % redukcji całkowitej energii słonecznej, wpadającej przez szyby do wnętrza obiektu.

 

Nowoczesne budynki w zdecydowanej większości nagrzewają się przez słońce operujące w przeszkleniach. Dodatkowo, folie redukują w podobnym stopniu refleksy i efekt oślepiania.

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna

Najczęściej stosowanymi produktami są folie z gamy refleksyjnych RHE 20 i RHE 35 lub folie przeciwsłoneczne z gamy neutralnych NHE 20 i NHE 35 – produkty te nie tworzą tak mocnego efektu lustra i mają ciepły grafitowy odcień. Wybór rodzaju folii niejednokrotnie wiąże się również z efektem wizualnym z zewnątrz budynku, by nie ingerować mocno w jego architekturę.

 

 

folie na szyby w halach sportowych 2 folie na szyby w halach sportowych 3 folie na szyby w halach sportowych 4 folie na szyby w halach sportowych 5

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.