O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie ochronne

Folie do oklejania szyb - Ochronna folia okienna LLumar

Folie na okna - Bezpieczeństwo budynków komercyjnych i użyteczności publicznej


folie do oklejania szyb

Folie na okna, szyby, drzwi i przeszklenia

Jako zarządca budynku komercyjnego czy użyteczności publicznej, masz wiele ważnych obowiązków. Jednymi z kluczowych są utrzymanie oraz zadowolenie najemców czy mieszkańców, a także ochrona przed uszkodzeniem wyposażenia wnętrza.


Zagrożenia dla Twojego budynku mogą mieć wiele form - klęski żywiołowe, sytuacje awaryjne, kradzieże czy akty wandalizmu. Wielowarstwowe i mocne folie ochronne LLumar  na okna, drzwi i przeszklenia oferują najwyższy z możliwych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa. 

 

Bezpieczne i ochronne folie LLumar mogą odgrywać znaczącą rolę w poprawie bezpieczeństwa, jako pierwsza linia ochrony. Wykonana z grubych, wytrzymałych arkuszy poliestru, które zostały sklejone silnym klejem, zapewnia bardzo mocną ochronę szyby przed rozbiciem i obrażeniami oraz ochronę przeciwwłamaniową bez optycznego przyciemnienia szyb. Dzięki zastosowaniu okiennej folii ochronnej, masz pewność, że szyba mimo pęknięcia pozostanie w jednym kawałku i nie wyrządzi dodatkowych szkód nikomu w pobliżu.

 

Folie ochronne na okna, szyby i przeszklenia są dostępne w różnych grubościach, 1, 2. 3 warstwach i wytrzymałościach. Folie na okna są instalowane od wewnętrznej strony okna. Spełniają normy bezpieczeństwa wg oznaczenia EN 12600 i normy antywłamaniowe wg oznaczenia EN 356. Atesty i normy jakie posiadają ochronne folie okienne pozwoliły im zachować najwyższe standardy na rynku budowlanym.

 

Dlaczego warto zainstalować folie na okno producenta LLumar?

Instalując folie okienne LLumar zmniejszasz niebezpieczeństwo przypadkowego rozbicia szyby, chronisz szybę przed uderzeniami od kamieni, piłką, czy przed rozbiciem podczas przeciągów, a nawet drobnych wstrząsów sejsmicznych. Folie ochronne zabezpieczają przeszklenia, okna i szyby zachowując je w jednym kawalku. Sprawdzają się np: jako folie ochronne na szklane balustrady (balustrady ze szkła), witryny, szyby w drzwiach, w kabinie prysznicowej, drzwiach ze szkła.

Ochronne folie na okna firmy LLumar są też idealnym rozwiązaniem do stosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz centrach handlowych narażonych na kradzież towaru poprzez wybicie szyby. Poprzez wzmocnienie szyb w budynku za pomocą ochronnych folii LLumar, każda próba rozbicia szyby jest znacząco opóźniana, przez co może opóźnić lub uniemożliwić wtargnięcie do środka. Zamów folie ochronne na szyby z montażem! Pozwól zrobić to fachowcom z doświadczeniem. Dzięki temu uzyskasz gwarancję na usługę instalacji folii na oknie.

 

Folia ochronna na szyby i okna - rodzaje:

-  folia ochronna na szyby SCL  4 mil  (100 μm - micronów) - jednowarstwowa

-  folia ochronna na szyby SCL  6 mil  (150 μm - micronów) - jednowarstwowa

-  folia ochronna na szyby SCL  7 mil  (175 μm - micronów) - jednowarstwowa

-  folia ochronna na szyby SCL  8 mil  (200 μm - micronów) - dwuwarstwowa

-  folia ochronna na szyby SCL 11 mil (275 μm - micronów) - dwuwarstwowa

-  folia antywłamaniowa na okna SCL 13 mil ( 325 μm - micronów) - trzywarstwowa

 


Folie ochronne na szyby. Zabezpieczenie okna przed rozbiciem i uszkodzeniem!


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.