Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna SCL 8
 

Folia ochronna SCL 8 wewnętrzna na okna

Bezbarwna folia ochronna na szyby okienne


Jest to jeszcze grubsza folia ochronna na szyby w stosunku do folii ochronnej seria SCL 4. Folia bezpieczna na szyby okienne seria SCL 8 posiada 200 mikronów grubości, co zapewnia jeszcze wyższy standard ochrony, dzięki dwukrotnie grubszej folii. Jej zadanie jest dokładnie takie samo jak w wersji cieńszej - folii ochronnej SCL-4.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Znajduje ona zastosowanie w placówkach publicznych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, czy w zakładach produkcyjnych i przetwórczych. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie rozbita szyba stanowi zagrożenie dla ludzi i innych obiektów. Folia ochronna SCL-8 jest montowana od wewnętrznej strony okna.


Folie do ochrony przed zbiciem szkła są niejednokrotnie wytyczną do spełnienia wymogów HACCP. Oferowana przez nas folia ochronna transparentna spełnia normę Europejską EN 12600. i jest folią bardzo bezpieczną.Dostępne szerokości rolek:
1,52 x 30,5 mb

 

wroc do katalogu produktow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.