O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna SCL 8

Folia ochronna SCL 8 wewnętrzna na okna

Bezbarwna folia ochronna na szyby okienne


Jest to jeszcze grubsza folia ochronna na szyby w stosunku do folii ochronnej seria SCL 4. Folia bezpieczna na szyby okienne seria SCL 8 posiada 200 mikronów grubości, co zapewnia jeszcze wyższy standard ochrony, dzięki dwukrotnie grubszej folii. Jej zadanie jest dokładnie takie samo jak w wersji cieńszej - folii ochronnej SCL-4. Znajduje ona zastosowanie w placówkach publicznych, przedszkolach, żłobkach, szkołach, czy w zakładach produkcyjnych i przetwórczych. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie rozbita szyba stanowi zagrożenie dla ludzi i innych obiektów. Folia ochronna SCL-8 jest montowana od wewnętrznej strony okna.

 

Folie do ochrony przed zbiciem szkła są niejednokrotnie wytyczną do spełnienia wymogów HACCP. Oferowana przez nas folia ochronna transparentna spełnia normę Europejską EN 12600. i jest folią bardzo bezpieczną.

 

Dostępne szerokości rolek:
1,52 x 30,5 mb

 

 

folia ochronna scl 8 na szybywroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.