Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna SCL-4
 

Bezpieczna folia ochronna SCL 4 wewnętrzna

Bezbarwna ochronna folia poliestrowa na szyby okienne


Folia ochronna na okna jest wykorzytywana do zabezpieczenia szyby w oknie, by w momencie jej rozbicia nie rozsypała się ona na wiele elementów i nie stanowiła zagrożenia dla ludzi znajdujących się w pobliżu. Folia ochronna o grubości 4 mil (100 mikronów) bardzo często znajduje zastosowanie w przedszkolach, żłobkach, szkołach – wszędzie tam, gdzie przypadkowa rozbita szyba może narazić osoby postronne na poważne obrażenia.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folia do ochrony szyb przed rozbiciem, zalecana jest wówczas, gdy wymagane jest spełnienie zaleceń systemu HACCP. Oferowana przez nas transparentna folia ochronna spełnia normę Europejską EN 12600. Folia ochronna na okna znajduje również zastosowanie w wielu zakładach przetwórstwa spożywczego, gdzie rozbita przypadkowo szyba może dostać się do żywności i stanowić zagrożenie dla jej nabywców. Jest ona bardzo często określana jako folia bezpieczna na okna i szyby. montuje się ją od wewnątrz.


Dostępne szerokości rolek:
1,22 x 30,5 mb
1,52 x 30,5 mb
1,83 x 30,5 mb

 

wroc do katalogu produktow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.