Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie dekoracyjne

Dekoracyjne folie okienne

Folie dekoracyjne na przeszklenia


folie dekoracyjne

 

Okienne folie dekoracyjne na okna, szyby, przeszklenia

Potrzeby najemców cały czas się zmieniają. Firmy rozrastają się, zwiększają liczbę pracowników, ludzie awansują. Dodawane są centrale danych (które wymagają też miejsca). Potrzebna jest większa ilość miejsca. Rozwijająca się firma potrzebuje elastycznego dostosowania pomieszczeń oraz wydzielonych miejsc pracy.

Idealną opcją do tego celu są dekoracyjne folie okienne firmy LLumar, które zapewniają zarządcom i właścicielom budynku szeroki wachlarz możliwości, które mogą tchnąć nowe życie w starą przestrzeń, bez nadszarpywania budżetu oraz zapewnić w prosty i szybki sposób pewnego rodzaju prywatność w konkretnym miejscu.

folia okienna lustro weneckie


Folie kolorowe na szyby - rodzaje

Dla przykładu więcej prywatnych biur, stanowisk pracy oraz przestrzeni może zostać stworzona przy użyciu okiennych folii dekoracyjnych za ułamek ceny szkła dekoracyjnego. A jeśli zajdzie taka potrzeba zawsze można w łatwy sposób zmienić wzór czy konfigurację każdego miejsca pracy - biura.

 

Wybierając folie dekoracyjne łatwo, szybko i tanio możesz przearanżować wnętrze pomieszczenia, odświeżyć je i nadać mu ładny i nowoczesny wygląd mając na uwadze wystrój całości nadać unikalnego wyglądu zachowując prywatność miejsca pracy. Jedną z głównych zalet jakie posiada folia dekoracyjna jest duża przepuszczalność światła połączona z efektem niewidoczności w miejscu gdzie chcemy ją zachować. Z elastycznością folii dekoracyjnych LLumar, możliwości tworzenia przy ich pomocy zapierających dech w piersiach efektów, a zarazem tworzenie funkcjonalnych miejsc pracy możliwość jest wręcz nieskończona. <br/
Pierwszym wyzwaniem będzie wybór folii z szerokiej gamy wzorów i rodzajów jak folie dekoracyjne matowe, folie dekoracyjne gradientowe, ze wzorami jak folie dekoracyjne matowe paski, folie dekoracyjne w matowe linie, czy teksturowanych lub folii dekoracyjnych kolorowych na specjalne zamówienie.

Folia dekoracyjna

Łącząc kolory dostępnych folii dekoracyjnych można stworzyć praktycznie każdy odcień lub dopasować go do pożądanego wystroju swojego biura. Wiele firm wybiera swój własny kolor jak dostępne od reki dekoracyjne folie mleczne, matowe, mrożone, gradientowe, horyzontalne oraz na zamówienie folie dekoracyjne w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, czarnym), który nawiązuje do ich identyfikacji wizualnej.Bardzo często folie dekoracyjne trafiają od recepcji, do gabinetów, sal konferencyjnych, okien w sali gimnastycznej, okien na siłowni, szyb w przychodniach, szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach dentystycznych, punktach obsługi klientów, przebieralniach, kabinach prysznicowych, ściankach działowych, witrynach.


Nie ma znaczenia z jakim wyzwaniem projektowym chcą się zmierzyć - dekoracyjne folie LLumar zapewniają niedrogie, praktyczne i przede wszystkim unikalne rozwiązanie - z doskonałymi rezultatami! Nie eksperymentuj z oklejaniem folii samodzielnie.

 

Aby osiągnąć dobry efekt estetyczny potrzebna jest wprawa w instalacji folii na konkretnym przeszkleniu. Zleć usługę fachowcom. Zamów folie dekoracyjne z montażem!

 

 

Folie dekoracyjne na szyby

Ozdobne folie ochronne

folie przeciwsloneczne pwj rzeszow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.