Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia dekoracyjna matowa NRM PS
 

Folia dekoracyjna matowa NRM PS

Folie dekoracyjne matowe, mleczne na okna


Folia dekoracyjna matowa NRM PS jest nieprzezierna w obie strony a jednocześnie wpuszcza do pomieszczenia bardzo dużo światła widzialnego co przekłada się na to iż folia mleczna nie zaciemnia pomieszczeń jak ma to miejsce w przypadku innych produktów - folii przeciwsłonecznych.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Znajduje ona zastosowanie przede wszystkim w placówkach zdrowia tj. szpitale, przychodnie, kliniki, gabinety lekarskie, gabinety zabiegowe czy stomatologiczne. Folia dekoracyjna przypomina po zainstalowaniu na szybie szybę mleczną (trawione szkło).Folia dekoracyjna matowa jest dostępna w rozmiarach:
1,22 m x 30,5 mb
1,52m x 30,5mb
1,83m x 30,5mb.
Sprzedaż folii dekoracyjnej matowej prowadzimy na pełne rolki lub na metry bieżące.wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.