Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeźroczysta na samochód

 

Folia przeźroczysta na samochód

Ochronna folia na lakier auta

 

 

zabezpieczenie szyby czołowej bezbarwną folią

To doskonała folia do zabezpieczenia i ochrony lakieru przed różnymi uszkodzeniami i defektami lakieru. Jest to folia bezbarwna, która po nałożeniu - aplikacji na lakier auta jest niezauważalna.


W zależności od wersji folii, posiada między 180 a 300 mikronów grubości. To, jaka folia będzie zainstalowana na aucie, zależy od preferencji i oczekiwań klienta oraz sposobu użytkowania auta.

Po rozmowie z klientem pomagamy dobrać folie do ochrony lakieru do oczekiwań i sposobu eksploatacji auta. Po aplikacji na aucie jest niezauważalna gołym okiem. Mimo to stanowi najwyższy stopień z obecnie dostępnych sposobów zabezpieczenia lakieru samochodu. Jej montaż przeprowadzamy w naszym centrum folii samochodowych w Rzeszowie i Soninie.

Przeźroczysta folia na samochód może być ona stosowana na wszystkich elementach samochodu:

- elementy lakierowane karoserii,
- elementy wykonane w technologii black piano - czarne słupki między szybami, lusterka, dekoracyjne elementy w zderzaku, dyfuzor, elementy wykończenia wnętrza auta, wyświetlacze, virtual cockpit,
- elementy wykonane z carbonu - dach, lusterka,

Posiada właściwości samoregeneracji i hydrofobowe. Auto oklejone tą folią może być myte na myjkach ciśnieniowych. Folia jest w stanie ochronić lakier auta przez atakiem wandalizmu, otarciami parkingowymi, obiciami od kamieni.

 

Folia przeźroczysta na samochód jest najlepszym, niewidocznym zabezpieczeniem każdego auta. Stosujemy ją na samochodach osobowych, dostawczych, zabytkowych, sportowych, SUV, VAN, terenowych, limuzynach klasa premium, super premium, ciężarowych, autokarach, busach, autach elektrycznych.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.