Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Bezpieczna szyba na okna

 

Bezpieczna szyba na okna

Zabezpieczenie szyby przez rozbiciem

 

 

bezpieczna szyba na okna

W celu osiągnięcia bezpiecznej szyby dla otoczenia (dla osób znajdujących się w jej pobliżu) możemy zastosować kilka produktów z poliestrowych folii okiennych i samochodowych.

 

Wśród folii okiennych możemy wyróżnić kilka produktów takich jak:
- SCL4,
- SCL8,
- SCL13.

 

Są to produkty, różniące się pomiędzy sobą grubością tzn. ilością warstw poliestru połączonych ze sobą. Oznaczenia folii 4/ 8/ 13 informuje o grubości folii w jednostce mill. Folie te montowane są od wewnątrz w celu ochrony i zabezpieczenia mienia znajdującego się wewnątrz pomieszczeń przed konsekwencjami zbitej szyby. Folia ochronna na oknie (właściwie zamontowana na szybie) w momencie jej rozbicia jest pokruszona, jednak jest ona w stanie utrzymać folię w jednym kawałku. Nie tworzy ostrych elementów, które mogłyby zranić osoby w pobliżu.

 

Stosuje się je najczęściej w przedszkolach, szkołach, zakładach przetwórstwa spożywczego, biurach, zakładach produkcyjnych, przemysłowych, czy w domach.

 

Folie te, w zależności od swoich parametrów technicznych, spełniają różne normy bezpieczeństwa takie jak:
- EN 12 600,
- EN 356.

 

Właściwie przeprowadzona aplikacji takiej folii jest niewidoczna na szybie. Może być ona stosowana na każdym rodzaju szkła. Jednak w celu osiągnięcia wyżej wymienionych norm istotne jest w jakiej stolarce okiennej folie mają być zastosowane.

 

Zabezpieczenie szyb bocznych w aucie przed zranieniem

Produkty tego typu mogą być stosowane również na szybach samochodowych w celu ochrony kierowców i pasażerów na wypadek wypadku.Folia ta eliminuje ryzyko uszkodzenia ciała przez odłamki rozbitej szyby. Folia ta w samochodach stosowana jest tylko na szybach bocznych!

 

 

 

 

Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.