Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Przyciemnianie szyb i demontaż folii z przodu auta

 

Przyciemnianie szyb i demontaż folii z przodu auta

Przyciemnianie szyb auta foliami z atestem

 

 

przyciemnianie szyb i demontaż folii z przodu auta

Bardzo często na polskich drogach spotyka się samochody z przyciemnionymi szybami w drzwiach przednich. Niejednokrotnie nawet w przyciemnioną szybą czołową. W dobie obowiązujących przepisów prawa, ustawodawca jasno precyzuje przepuszczalność światła widzialnego w szybach drzwiach przednich musi ona wynosić 70% światła widzialnego, a w szybie czołowej 75%.

Folie do przyciemniania szyb samochodowych z atestem i certyfikatem

Istnieją na rynku jasne i ultra jasne folie do przyciemniania szyb samochodowych a'la szyba solarna (typu solar), które często stosowane są do przyciemniania szyb przednich w aucie. Wielu klientów chce aby zastosować tego typu produkty na szybach przednich, jednak muszą mieć świadomość. iż zabieg taki nie jest zgodny z przepisami prawa obowiązującego w Polsce. Taka instalacja wykonywana jest wyłącznie na życzenie i odpowiedzialność właściciela pojazdu.

 

Żeby były one legalne folia powinna posiadać certyfikat i atest wydany przez ICiMB z Krakowa stwierdzające że ten produkt jest dopuszczony do montażu na danym samochodzie i danym rodzaju szkła samochodowego. Stosując te ultra jasne folie markowe i dobrej jakości możemy zredukować energię - żar wpadający do samochodu, co znacząco poprawia komfort podróżowania w okresie letnim. Folie te eliminują również 99% szkodliwego promieniowania UV w aucie.

 Demontaż folii z szyb samochodowych

Często klienci trafiają do naszej firmy z pytaniem czy da się wykonać demontaż folii z szyb przednich lub z szyby czołowej po odbyciu kontroli drogowej lub odbyciu okresowego przeglądu pojazdu. Usunięcie samej folii z szyb przednich nie jest problematyczne same w sobie. Problem może stanowić klej który pozostanie na powierzchni szyby i jego usunięcie. Sposób pierwotnego montażu folii na szybach w przednich drzwiach narzuca sposób jej demontażu po to, by klej i pozostałości folii nie pozostały pod uszczelkami. Przy odpowiednim demontażu folii wracamy do pierwotnego wyglądu szyby w aucie. 

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się folii do przyciemniania szyb samochodowych,
które mogą być stosowane na szybach przednich i szybie czołowej.
Szczegółowe informacje uzyskasz w naszych oddziałach bądź drogą telefoniczną.


 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.