Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Podkładka magnetyczna GECKO PATCH S

Podkładka magnetyczna GECKO PATCH S

Podkładki ułatwiające montaż folii samochodowych

 

podkladka magnetyczna gecko patchPodkładka magnetyczna ułatwiająca prace instalatorom z różnego rodzaju foliami. Doskonale sprawdzi się na powierzchniach, gdzie nie jesteśmy w stanie przyczepić magnesu.

 

Możemy ja powiesić na każdej powierzchni, która nie jest magnetyczna jak np: szkło aluminium itd. i zaczepić na niej magnes.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu z podkładkami magnetycznymi możemy rozwiesić folie ochronne w dowolnym miejscu, gdzie istnieje taka potrzeba.

 

Podkładka Gecko Patch S ma wymiary 8 x 8 cm. Jest wykonana z elastycznego tworzywa. Służy do prawidłowego rozplanowania folii na elemencie oklejanym, do którego ma być docinana folia. Aby montaż był prawidłowo wykonany zalecamy użycie od 7 do 14 szt podkładek magnetycznych.

 

Podkładka - mata magnetyczna Geko Patch S świetnie sprawdza się do montażu folii do zmiany koloru auta oraz folii do ochrony lakieru samochodu.

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.