Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii przeciwsłonecznej w Zig Zak House

Montaż folii przeciwsłonecznej w Zig Zak House

Folie przeciwsłoneczne zewnętrzne

 

Realizacja obejmowała w tym przypadku wybrane pomieszczenia biurowe firmy spedycyjnej, które zostały oklejone neutralną folią przeciwsłoneczną NHE 20, marki Llumar. Folie te doskonale wpisują sie w nowoczesne aranżacje budynku, nadając im grafitowy kolor szyby. Montaż folii przeciwsłonecznej w Rzeszowie ul.Kwiatkowskiego wykonano przy pomocy zwyżki w ciągu zaledwie jednego dnia. Folia okienna została zamontowana na oknach trzyszybowych w stolarce aluminiowej.

 

Dzięki niej praca w biurowcu w okresie letnim jest zdecydowanie przyjemniejsza. Wszystko to dzięki redukcji energii słonecznej wpadającej do wnętrza biurowca. Co więcej folia okienna eliminuje odblaski, powstające na monitorach komputerów, przepuszczając jedynie światło o delikatnej, ciepłej barwie. Folia marki LLumar posiada 10 lat gwarancji.

Folia przeciwsłoneczna na oknach trzyszybowych

montaz folii przeciwslonecznej zig zak house rzeszow 1 montaz folii przeciwslonecznej zig zak house rzeszow 2 montaz folii przeciwslonecznej zig zak house rzeszow 3

 

folie przeciwsłoneczne.


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow

 

 

W celu obniżenia temperatury wewnątrz holu, zastosowaliśmy najmocniejsze folie refleksyjne z gamy RHE 20 redukującą 86% całkowitej energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia. Zastosowana przez nas folia przeciwsłoneczna okazała się na tyle skuteczna, że po roku czasu zaowocowało to dalszą współpracą, tym razem na szybach pionowych w bibliotece.


W kolejnej części budynku usytułowanej do strony południowo zachodniej, w której znajduje się sala konferencyjna zastosowaliśmy folie z gamy folii neutralnych, nie tworzących mocnego efektu lustra, dającą mocno grafitowy efekt folię NHE 20. Folia przeciwsłoneczna NHE 20 redukuje 75 % całkowitej energii słonecznej, wpadającej do pomieszczenia przepuszczając przy tym 21 % światła widzialnego.


Poniżej prezentujemy, krótką realizację z prac w tym obiekcie.