Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii przeciwsłonecznej w obiekcie biurowym

Montaż folii przeciwsłonecznej w obiekcie biurowym w stylu góralskim

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna

 

Jeden z najtrudniejszych montaży tego sezonu odbył się w siedzibie Polskich Kolei Linowych w Zakopanem. Niezwykle nowoczesny budynek biurowy, zaprojektowany z zachowaniem stylu charakterystycznego dla podhalańskiej architektury. Wykonany w taki sposób, by wnętrze obiektu było jasne i bardzo mocno doświetlone. Obiekt ten nagrzewał się do bardzo wysokich temperatur, nie tylko w okresie letnim, ale i w słoneczne dni w innych porach roku. Powodowało to jego nadmierne nagrzewanie i generowało bardzo wysokie koszty funkcjonowania klimatyzacji. Rozwiązaniem tego bardzo poważnego problemu w obiekcie stały się niezawodne folie przeciwsłoneczne marki LLumar.

 

Po przeprowadzonej wizji w obiekcie i analizie produktów, które najlepiej spisałyby się i zarazem pasowały do obiektu wybór padł na naszą najpopularniejszą folię przeciwsłoneczną zewnętrzną RHE 20 SR HPR. Produkt ten został zastosowany na niemal wszystkich możliwych przeszkleniach w obiekcie, w celu poprawienia jego termiki i energooszczędności.  Folią nie tylko jesteśmy w stanie zredukować energię słoneczną i znacząco ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Poprzez zastosowanie folii znacząco poprawiamy również komfort pracy wewnątrz pomieszczenia. Redukujemy również refleksy i odblaski odpowiedzialne za szybkie męczenie się oczu podczas pracy na komputerach i tabletach.

 

W obiektach, jak poniżej, koszt związany z montażem folii przeciwsłonecznych jest w stanie zwrócić się zaledwie w kilka lat. Co istotne wysokiej jakości folie przeciwsłoneczne marki LLumar i profesjonalny montaż gwarantują żywotność folii przez długie lata. Decydując się na inwestycje w folie przeciwsłoneczne warto zaufać sprawdzonym markowym produktom. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do KONTAKTU.

 

 

Folia na oknach obiektu biurowego w Zakopanem

folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym
folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym
folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym
folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym
folia przeciwsłoneczna w obiekcie biurowym

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow