Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folie przeciwsłoneczne do sali konferencyjnej

Folie przeciwłoneczne do sali konferencyjnej

Folia na okna pomieszczenia konferencyjnego

Tym razem przedstawiamy wam realizację wykonaną w sali konferencyjnej dla Grupy CARGO. Duże przeszklenie miało należycie doświetlić wnętrze pomieszczenia i sprawić by było przyjaźniejsze podczas prowadzenia konferencji. Nadmiar wpadającego światła i refleksy powstające na wyświetlaczach i monitorach komputerów potrafią być dużym i uciążliwym problemem podczas użytkowania tego typu pomieszczeń. W celu rozwiązania tego problemu po uzgodnieniu z inwestorem zastosowaliśmy jedną z najpopularniejszych folii przeciwsłonecznych z gamy LLumar folię neutralną NHE 20.

 

 

folie przeciwsłoneczne do sali konferencyjnej folie przeciwsłoneczne do sali konferencyjnej folie przeciwsłoneczne do sali konferencyjnej

 

folie przeciwsłoneczneFolie przeciwsłoneczne neutralne NHE 20 charakteryzują:

- doskonałe parametry redukcji energii słonecznej wpadającej przez szybę do pomieszczenia (co znacząco przekłada się na redukcję energii potrzebnej do schłodzenia pomieszczenia w okresie letnim).
- bardzo wysoki współczynnik redukcji odblasków i refleksów ( refleksy i odblaski na wyświetlaczach czy monitorach są bardzo uciążliwe podczas dłuższej pracy, powodują również zdecydowanie szybsze męczenie się oczu co wpływa na koncentrację i efektywność.
- warstwa olejo – hydrofobowa, oznacza to w praktyce, iż czyszczenie takiej folii jest znaczenie łatwiejsze niż utrzymanie w czystości standardowych folii przeciwsłonecznych.
- grafitowy wygląd, który nie tworzy mocnego efektu lustra jak inne folie przeciwsłoneczne, dzięki czemu doskonale wpisuje się w nowoczesny wystrój budynków.

 

 

Produkt - folie przeciwsłoneczne - poparty jest 10 letnią gwarancją producenta. Folia przeciwsłoneczna NHE 20 jest również dostępna w sprzedaży prowadzonej przez naszą firmę. Można dokonać zakupu materiału lub materiału z usługą montażu. Zamów folie przeciwsłoneczne razem z montażem lub sprawdź naszą ofertę na sam produkt. 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow