Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna NHE 20 hala sportowa Konin

Folia przeciwsłoneczna NHE 20 w hali sportowej Konin

Montaż folii przeciwsłonecznej na oknach hali sportowej

 

W dobie dzisiejszych cen prądu naturalną koleją rzeczy stało się poszukiwanie alternatywnych sposobów zaoszczędzenia i redukcji kosztów związanych z funkcjonowaniem nawiewów, czy systemów klimatyzacji. Doskonałym i sprawdzonym przez lata rozwiązaniem, na budynkach posiadających duże przeszklenia, są folie okienne przeciwsłoneczne marki LLumar.

 

Nasze folie w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów badane są w procesie przyśpieszonego starzenia i zachowują do 90% swoich pierwotnych parametrów z biegiem upływających lat. Ten aspekt jest niezmiernie ważny, gdyż niejednokrotnie spotkaliśmy się z opinią klientów, że owszem folia "działała", ale przez rok, czy dwa. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest aby zainwestować w sprawdzony materiał wraz z profesjonalnym montażem. Dzięki temu folia będzie służyć i działać przez długie lata.

 

Folie przeciwsłoneczne do obniżenia kosztów energii elektrycznej

Poniższa realizacja została wykonana na obiekcie hali sportowej w Koninie. Naszym zadaniem było zredukowanie nagrzewania się jej w okresie letnim, przy jednoczesnym zredukowaniu oślepiania zawodników podczas odbywających się wewnątrz zawodów sportowych. Na obiekcie hali została zainstalowana jedna z najpopularniejszych naszych folii przeciwsłonecznych folia przeciwsłoneczna NHE 20. Jest to folia okienna z gamy neutralnych. Nie tworzy ona mocnego efektu lustra i jest produktem o grafitowej barwie, dzięki czemu bardzo ładnie komponuje się na nowoczesnych obiektach.

 

Folia okienna przeciwsłoneczna NHE 20 redukuje aż 76% całkowitej energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia przez okna. Dzięki temu znacząco poprawia komfort i redukuje koszty energii związane z funkcjonowaniem systemów klimatyzacji. 

 

 

Instalacja folii przeciwsłonecznej w oknach hali widowiskowej

montaż folii na oknach hali sportowej montaż folii na oknach hali sportowej
montaż folii na oknach hali sportowej montaż folii na oknach hali sportowej
montaż folii na oknach hali sportowej montaż folii na oknach hali sportowej

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow