Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna na oknach w rezydencji

Folia przeciwsłoneczna na oknach w rezydencji

Montaż folii CHE 55 na oknach willi

 

Zastosowanie nowoczesnej, bardzo jasnej folii ceramicznej od LLumar znacząco poprawiło komfort osób użytkujących rezydencję. Właściciel posiadłości jako priorytet założył nam redukcję energii słonecznej przy jednoczesnej jak najmniejszym przyciemnieniu pomieszczeń wewnątrz.

 

Po przeanalizowaniu proponowanych przez nas produktów wybór padł na jedną z najpopularniejszych w ostatnich czasach folie przeciwsłoneczne CHE 55. Jest to stosunkowo nowy produkt w ofercie folii przeciwsłonecznych na budynki od LLumar. Jednak bezsprzecznie cieszy się ona niezmierną popularnością, a to za sprawą jej doskonałych walorów technicznych.

 

folia przeciwsloneczna ceramiczna che 55 folia przeciwsloneczna ceramiczna che 55
folia przeciwsloneczna ceramiczna che 55

 

folie przeciwsłoneczneBardzo wysoki parametr redukcji energii słonecznej na poziomie 66%, przy jednoczesnej przepuszczalności światła na poziomie 50%, czyni z niej bardzo jasny produkt o świetnych właściwościach. Folię przeciwsłoneczną CHE 55 charakteryzuje również bardzo niski poziom refleksu (odbicia światła zewnętrznego) na poziomie 13%.

 

Stosując folie przeciwsłoneczną zewnętrzną architektoniczną CHE55 osiągnęliśmy założone przez inwestora cele. Produkt ten doskonale sprawdza się w willach, rezydencjach, domach, mieszkaniach i wszędzie tam, gdzie chcemy maksymalnie zredukować energię słoneczną, przy jednoczesnym jak najmniejszym przyciemnianiu pomieszczeń.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem folii przeciwsłonecznych na oknach swojego domu, rezydencji, willi. lub firmy, mieszkania, lokalu zapraszamy do KONTAKTU. Dopasujemy folie okienne do Twoich oczekiwań. Nasi instalatorzy pomogą dobrać najlepszy produkt na szyby w oknach.

 

Montaż folii przeciwsłonecznych w Rzeszowie

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow