Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna na oknach w przedszkolu

Folia przeciwsłoneczna NHE 20 brązowa

Montaż folii przeciwsłonecznej na oknach w przedszkolu

 

Folia przeciwsłoneczna neutralna NHE 20 to folia o lekkim zabarwieniu brązu, popularnie zwana również folią miedzianą. Zalety tego produktu to bardzo wysokie parametry redukcji energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia, niemal takie same jak w przypadku folii lustrzanych. Jednak dzięki neutralnemu wyglądowi folia wpuszcza do pomieszczenia światło neutralne zdecydowanie bardziej przyjazne w miejscach, gdzie przebywa się przez długi czas.

 

folia nhe20 brazowa na oknach przedszkola folia nhe20 brazowa na oknach przedszkola
folia nhe20 brazowa na oknach przedszkola folia nhe20 brazowa na oknach przedszkola

 

folie przeciwsłoneczneFolia przeciwsłoneczna NHE 20 zewnętrzna o brązowym odcieniu została zastosowana na wszystkich oknach narażonych na mocne nasłonecznienie, dzięki czemu dzieci w przedszkolu będą mogły przebywać w jeszcze lepszych warunkach niż dotąd. Inwestor dbający o wygląd budynku wybrał folię okienną pasującą do elewacji, jednak priorytetem była redukcja nagrzewania się obiektu w trosce o najmłodsze pociechy. 

Dobre folie okienne

Jeżeli jesteś również zainteresowany montażem folii okiennych przeciwsłonecznych na oknach swojego domu, lokalu, apartamentu, budynku użyteczności publicznej zapraszamy do KONTAKTU. Posiadamy folie okienne wysokiej jakości na okna każdego typu w tym połaciowe. Chętnie pomożemy dobrać najlepszy produkt do Państwa oczekiwań.

 

Montaż folii przeciwsłonecznych w Rzeszowie

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow