Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia zabezpieczająca szyby

 

Folia zabezpieczająca szyby

Przeciwsłoneczna folia na okna w bloku

 

 

folie okienne do mieszkania

Powszechnie stosowane szkło w budownictwie często wymaga dodatkowego zabezpieczenia przez skutkami rozbicia lub pęknięcia szyby. Taka sytuacja ma miejsce w produkcji spożywczej, gdzie system HACCP wymaga, aby szkło było zabezpieczone folią nadającą jej status szyby bezpiecznej. Chodzi o to, aby w przypadku rozbicia szyby w obszarze produkcji odłamki szkła nie miały możliwości dostania się do wytwarzanego produktu oraz aby zapobiec wypadkowi polegającemu na skaleczeniu pracownika odłamkami rozbitej szyby.

 

W tym celu stosujemy folię okienną zabezpieczającą LLumar SCL PS4. Jest to wytrzymała bezbarwna folia o grubości 100 mikronów oraz bardzo mocnym kleju, której zadaniem jest utrzymanie rozbitej szyby w całości i zabezpieczenie osób i produktów przed odłamkami szkła. Stosuje się ją od wewnętrznej strony pomieszczenia produkcji. Szyba po oklejeniu tym rodzajem folii posiada status "szyby bezpiecznej". Produkcja spożywcza nie jest jednak jedynym miejscem, gdzie może znaleźć zastosowanie folii okiennej SCL PS4. Doskonale spełnia swoją funkcję w takich miejscach jak szyby w przedszkolach, szkołach, obiektach użyteczności publicznej, ale również w przypadku domu prywatnego czy mieszkania. Tutaj jej zadaniem jest zabezpieczenie dzieci i użytkowników przed pokaleczeniem odłamkami szkła w przypadku stłuczenia szyby, co nie zdarza się wcale tak rzadko. Dzięki swojej wysokiej przejrzystości doskonale sprawdza się w przypadku zabezpieczenia luster i przegród szklanych w salach do fitness, siłowniach a nawet szpitalach.

 

W przypadku bardzo dużych szyb o znacznej masie stosujemy folię zabezpieczającą SCL PS8 jest to produkt charakteryzujący się wyższą grubością 200 mikronów i zwiększoną wytrzymałością. Folia SCL PS8 spełnia swoją funkcję również jako folia zabezpieczająca wydłużająca potrzebny czas na sforsowanie podczas celowego rozbicia szyby i próby wtargnięcia do pomieszczenia niepowołanych osób. Stanowiąc niewidoczne i jednocześnie skuteczne zabezpieczenie pomieszczenie.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.