Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia samochodowa

Folia Samochodowa

Zabezpieczenie lakieru auta, szyby przedniej

folia samochodowa ochronna

 

Ochrona lakieru auta

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają przy użyciu nowatorskich materiałów jak folie samochodowe - chronić karoserię i  szyby naszego samochodu z efektywnością praktycznie niemożliwą do osiągnięcia przez tradycyjne metody ochrony lakieru czy zabezpieczeniem szklanych elementów pojazdu.

 

Folia samochodowa jest przykładem poliestrowego wynalazku pozwalającego w sposób niespotykanie skuteczny chronić szyby zarówno przez rozbiciem, ale także ogranicza przepływ niekorzystnego promieniowania UV do wnętrza pojazdu eliminując jednocześnie jego nagrzewanie. Folia do przyciemniania szyb termokurczliwa - to kolejna innowacja w foliach do przypomniana szyb pozwalając wykonać każdą szybę samochodową nawet najbardziej wyprofilowaną. Produkty te pozwalają w wysokim stopniu zredukować uciążliwe odblaski, które mają niekorzystny wpływ na kierowców. Podnosząc tym bezpieczeństwo podróży.

 

 

Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Folia ochronna na szybę przednią firmy BRAY doskonale zabezpiecza i wzmacnia szybę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z uwagi na to, że jest to najbardziej narażona szyba w samochodzie na uszkodzenia mechaniczne i porysowanie warto pomysleć o jej dodatkowym zabezpieczeniu. Folia ochronna na szybę przednią wzmocni ją i zabezpieczy na tyle, że będziemy mogli być spokojni o dalszą podróż. Drobne kamienie spod kół samochodów jadących przed nami nie będą już stanowiły żadnego zagrożenia. Folia na szybę przednią zabezpieczy ją również przed porysowaniem, pęknięciem i rozbiciem. Folia samochodowa BRAY jest dostępna w 3 wariantach - jako folia ochronna na szybę przednią jednowarstwowa, dwuwarstwowa i trzywarstwowa).

Folia do ochrony lakieru auta

Folia ochronna na auto cieszy się  na rynku coraz większą popularnością, z uwagi na przepisy związanie z ekologią i sposobem wytwarzaniem lakierów samochodowych. Jednocześnie folia samochodowa PPF stanowi niezrównaną barierę ochronną dla auta. W połączeniu z profesjonalnym montażem przez wykwalifikowaną i akredytowaną kadrę folia do ochrony lakieru jest niemal niezauważalna.

 

Produkt ten i montaż na wysokim poziomie pozwala zaspokoić potrzeby i zrealizować zamówienia praktycznie każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Folia samochodowa na lakier może być zainstalowana na każdym lakierowanym elemencie jak również na elementach wykonanych z chromu czy karbonu. Jest ona najczęściej stosowana jako folia do ochrony zderzaka przedniego, folia do ochrony maski przedniej, folia do ochrony reflektorów, folia na błotniki przednie, folia na progi samochodowe, folia na drzwi i na krawędzie drzwi, folia na lusterka, folia na klamki i wnęki klamek, folia na słupki przednie, folia na nadszybie oraz folia na półkę zderzaka tylnego a więc elementach najbardziej narażonych na uszkodzenia w samochodzie.

 

Zabezpieczenie lakieru samochodu tego typu produktem  jakim jest folia samochodowa PPF nie stanowi ingerencji w fabryczny lakier i jest procesem w 100 % odwracalnym - stanowi jednak barierę nawet przed atakiem wandali np. kluczami czy innymi ostrymi narzędziami, otarciami i zadrapaniami powstającymi przez nieuwagę w ciasnych miejscach. Folia ochronna na lakier pod wpływem ciepła doskonale gubi wszystkie powstałe niedoskonałości i porysowania. Posiada bowiem doskonale właściwości samoregeneracji. Po zakupie auta warto rozważyć zabezpieczenie samochodu bezbarwną folią ochronną. Sam wybierz rodzaj zabezpieczenia i ochrony lakieru auta w wersji FULL FRONT albo BIKINI.


Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Poliestrowe folie do przyciemniania szyb to nie tylko produkty do zmiany wyglądu auta i tuningu optycznego. W palecie produktów występują również bardzo jasne folie, które po zainstalowaniu są niemal niezauważalne, a doskonale redukują energię wpadającą do auta nie ograniczając widoczności, redukują odczucie ciepła słonecznego w samochodzie chroniąc jego wnętrze przed nagrzewaniem się. Szyby w Twoim aucie nie muszą być czarne (ciemne) by zredukować nagrzewanie jego wnętrza i poprawić komfort podróży. Sam dobierz odpowiednie przyciemnienie szyb w swoim samochodzie korzystając z wizualizera na naszej stronie. Folie do przyciemniania szyb samochodowych termokurczliwe są dostępne w różnych seriach jak np: folia ceramiczna LATI do przyciemniania szyb, folia niemetalizowana AT i ATC, folia metalizowana ATR oraz folia spektralno selektywna AIR. Wybierz model samochodu, jego kolor, kolor tapicerki. Sprawdź jak będzie wyglądał samochód z zewnątrz oraz jaka będzie widoczność ze środka po przyciemnieniu szyb bocznych w aucie i szyb tylnych. Wizualizer podpowie również jakie folie do przyciemniania szyb wybrać i w jakich seriach one występują.

 

Folie samochodowe

do ochrony lakieru, przyciemniania szyb i reflektorów

 

folie do przyciemniania szyb rzeszow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.