Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ochronna na lakier samochodu Alfa Romeo

 

Folia ochronna na lakier samochodu Alfa Romeo

Zabezpieczenie lakieru folią PPF Valor w Alfie Giulia GTAm

 

 

folia ochronna na lakier alfa romeo

Najbardziej zaawansowana technologicznie, folia ochronna marki LLumar, w wersji Valor. Doskonała jako zabezpieczenie lakieru samochodu przez zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. To właśnie ta bezbarwna folia samochodowa została wykorzystana do oklejenia wszystkich elementów lakierowanych w pięknej Alfie Romeo Giulia GTAm. Dodatkowo folia ochronna została założona na wszystkie elementy wykonane z karbonu i w technologii black piano.

 Ochrona lakieru folią całego samochodu

Samochód ten posiada oryginalną specyfikacje, podwójny kolor karoserii i wszystkie akcenty, które od razu przywołują na myśl auto prosto z toru wyścigowego. Nie można się zatem dziwić, że właściciel zdecydował się na zabezpieczenia folią ochronną niemal wszystkich elementów zarówno zewnętrznych jak i wewnątrz samochodu.

 Bezbarwna folia na lakier samochodu

Sama folia do zabezpieczenia lakieru samochodowego typu VALOR posiada w sobie nie tylko właściwości folii ochronnej, ale również powłok ceramicznych. Stosując tego typu rozwiązanie zapewniamy tym samym najwyższy stopień ochrony przed obiciem, zarysowaniem, czy aktem wandalizmu. Co ważne, karoseria samochodu oklejona folią ochronną zyskuje szklistość, wysoki połysk i hydrofobowość.

 

Więcej zdjęć z tej realizacji znajdziesz tutaj! >>

 

 

Szukasz odpowiedniego zabezpieczenia dla lakieru Twojego samochodu?
Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się jak wygląda ochrona lakieru w naszym salonie.

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.