Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Co to jest hydrofobowość?

 

Co to jest hydrofobowość?

Zabezpieczenie karoserii folią ochronną

 

 

co to jest hydrofobowość

Hydrofobowość jest efektem znanym z topowych powłok ceramicznych, na których woda bardzo szybko zbiera się w kropelki i zostaje odprowadzona z powierzchni lakieru zabezpieczonego powłoką.

 

 

Na rynku dostępne są powłoki ceramiczne, kwarcowe, czy tzw. top coat o bardzo wysokiej hydrofobizacji. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej utrzymać lakier w czystości. Efekt hydrofobizacji coraz częściej gości na bezbarwnych foliach ochronnych typu PPF.

 


Topowe folie ochronne potrafią mieć bardzo wysokie właściwości hydrofobowe, jednak z czasem będą one zanikać. Można je wzmacniać i odnawiać top coat-ami. Efekt kropelkowania, hydrofobizacji, podczas jazdy samochodem powoduje bardzo szybkie odprowadzanie wody z powierzchni lakieru (folii).

 

 Niewidzialna ochrona lakieru auta odpychająca wodę

Dedykowana powłoka hydrofobowa na folie ppf nadaje się do większości tego typu produktów. Dodatkowo sprawdzi się także na folie winylowe, matowe oraz do zmiany koloru auta. Żywotność produktu top coat uzależniona jest od sposobu dbania i pielęgnacji produktu. Producent deklaruje żywotność między 12 a 24 miesiące.

 

 

Wszystkie nasze produkty - folie ochronne PPF - niezależnie od klasy i parametrów posiadają efekty hydrofobowości. Możemy je jednak wzmocnić, stosując dedykowany preparat hydrofobowy na folię.

 

 

Zapraszamy do naszych salonów
w Rzeszowie i Soninie.


 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.