Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe foliami Ultra Premium?

 

Dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe foliami Ultra Premium?

folie na szyby samochodowe

 

 

dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe foliami ultra premium

Jest kilka czynników wpływających na wybór naszych konsumentów, co do zastosowanej folii do przyciemniania szyb w samochodach:

 

  • - kwestia wizualna – wyglądu auta,
  • - redukcja energii i oślepiania,
  • - redukcja promieniowania UV,
  • - redukcja energii słonecznej bez efektu przyciemnienia szyb w aucie.

Przechodząc do meritum pytania: "Dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe foliami Ultra Premium?", odpowiedź wydaje się prosta - bo warto.

 

Folie Ultra Premium, w naszej ofercie, to przede wszystkim folie z gamy ceramicznych, ceramiczno -selektywne i spektralno- selektywne. Produkty te wykonane są w oparciu o nowinki technologiczne dostępne w produkcji poliestrowych folii do przyciemniania szyb. Charakteryzują się bardzo wysoką redukcją energii słonecznej (żaru słonecznego), wpadającej do auta. Nawet przy bardzo jasnych odcieniach folii, czy przy produktach wręcz bezbarwnych jak ma to miejsce w foliach ultra jasnych z gamy spektralno- selektywnej.

 

Te folie samochodowe posiadają również najdłuższą z możliwych gwarancji, czyli dożywotnią. Co świadczy o ich niezwykłej jakości i trwałości.  Folie ceramiczne, czy ceramoczno-selektywne cechują również niezrównane właściwości optyczne. Możemy je porównać do momentu, gdy ubieramy wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne. Obraz przez szybę z zamontowaną jedną z tych folii jest niezwykle ostry, a kolory żywe i nasycone.

 

Podejmując decyzje o wyborze folii do przyciemniania szyb każdy z nas kieruje się kwestią ceny. Ale czy jest to właściwa droga? Odwiedź któryś z naszych oddziałów (Rzeszów, Sonina), aby dowiedzieć się więcej.

 

Z racji dystrybucji folii marki LLumar na terenie Polski, w naszej ofercie znajduje się pełna paleta produktów tej marki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować Ci różnice dzielące produkty od siebie. Posiadamy również urządzenia, dzięki którym będziesz mógł, mogła przetestować nasze produkty i ich skuteczność na własnej skórze.

 

 
Zapraszamy LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.